• کد خبر: ۲۸۵۵۴
  • تعداد بازدید: ۱۳۰

اعلام نحوه فروش سهام ۴ بانک و موسسه نظامی

معاون بازارهای خارج از بورس شرکت فرابورس درخصوص خرید سهام سه بانک حکمت ایرانیان،مهر اقتصاد، قوامین و موسسه اعتباری کوثر، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری "عصر مالی"، بهنام محسنی با توجه به مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی درخصوص چارچوب ادغام بانک‌ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، مواردی را جهت اطلاع سهامداران اعلام کرد.

۱. سهامداران تمامی اطلاعات و شرایط منتشره در سایت رسمی کدال را در تصمیم گیری ها مدنظر قرار دهند.

۲. آن دسته از سهامدارانی که قصد فروش سهام در این مرحله را دارند به شعب کارگزاران عضو فرابورس در سراسر کشور مراجعه و نسبت به تکمیل و ارائه تقاضای فروش سهام خود به همراه تعهدنامه مربوطه اقدام کنند.

۳. شرایط ارائه تقاضای فروش به صورت زیر است:

- دوره اخذ سفارش توسط کارگزاران عضو از روز یکشنبه ۱۸ فروردین تا ۲۹ اردیبهشت است، لکن زمان بازگشایی نماد معاملاتی جهت ورود سفارش در سامانه معاملاتی و انجام معامله بر اساس پیام ناظر بازار متعاقباً اعلام می‌شود.

- اعتبار زمانی تقاضاهای فروش باید بدون محدودیت زمانی(good till cancel) باشد.

- تقاضای فروش برای سهامداران حقیقی باید صرفاً بر اساس قیمت ۱۰۰ تومان باشد.

- تقاضای فروش برای سهامداران حقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح باید صرفاً بر اساس قیمت پایانی سهام در زمان توقف نماد معاملاتی مربوطه باشد.

- دوره زمانی ورود سفارش های فروش پس از بازگشایی نماد معاملاتی از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۴ در تمامی جلسات رسمی معاملاتی امکان پذیر است و معاملات بر اساس مصوبه شورای عالی بورس در قالب معامله خارج از جلسه رسمی معاملات انجام می شود.

- انجام معاملات معاف از کارمزد نقل و انتقال( به استثنای کارمزد شرکت های کارگزاری) است و کارمزد مربوط به کارگزار فروشنده توسط واحدهای ادغام شونده پرداخت می شود.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها