• پ
  • صفحه نخست
  • چهارشنبه   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱    ۱۱:۰۶
  • کد خبر: ۲۸۶۳۸
  • تعداد بازدید: ۴۵۵
اسپوتنیک خبر داد؛

هند به خرید نفت از ایران ادامه می‌دهد

سفیر هند در روسیه گفت: برنامه‌ای برای قطع خرید نفت از ایران به طور کامل نداریم و به واردات نفت از ایران ادامه خواهیم داد.
به گزاش پایگاه خبری عصر مالی به نقل از اسپوتنیک، «بالا وارما» سفیر هند در روسیه گفت: هند واردات نفت از ایران را کاهش داده است؛ اما قصد کنار گذاشتن خرید نفت از ایران را به طور کامل ندارد. این دیپلمات هندی در حاشیه مجمع بین المللی قطب شمال در جمع خبرنگاران گفت: دهلی نو به خرید نفت از ایران ادامه می دهد؛ ما در حجم پایین تر این کار را انجام خواهد داد.  

همچنین در اواسط ماه گذشته میلادی وزیر نفت هند در مصاحبه ای با اسپوتنیک گفته بود که هند مذاکراتی با ایالات متحده برای تمدید معافیت خرید نفت از ایران داشته است. آمریکا معافیت واردات نفت ایران را به هند اعطاء کرده و دهلی نو به دنبال تمدید آن تا ماه می است. بر پایه این گزارش، ایالات متحده تحریم های ایران را در سال گذشته میلادی بعداز خروج از برجام باز گرداند.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

دانیل لاکاله:قضاوت درباره اینستکس زود است/ایران باید ارزش پول ملی خود را تقویت کند

اقتصاددان اسپانیایی قضاوت درباره اینستکس را زود و موفقیت آن را به همراهی کشور‌های مختلف وابسته دانست و گفت: ایران می‌تواند با استفاده از سیستم‌های مالی و تراکنش‌هایی که شامل تحریم‌ها نمی‌شود تحریم‌ها دور بزند. ایران باید مشکلات داخلی اقتصادش را حل کند.
دانیل لاکاله:قضاوت درباره اینستکس زود است/ایران باید ارزش پول ملی خود را تقویت کند
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها