• کد خبر: ۲۸۶۴۰
  • تعداد بازدید: ۱۱۹

خدمات "های وب" به اپراتورها و مردم در استان های سیل خیز

شرکت داده گستر نوین در پی سیل چند استان، گزارشی از اقدامات و ارائه خدمات به اپراتورها، ارگان‌های حیاتی و مردم ارایه کرد.

نتیجه تصویری برای شرکت داده گستر عصر نوین


به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ شرکت داده گستر عصر نوین با اشاره به بارش‌های اخیر و در پی بروز حادثه ناگوار سیل در استان‌های گلستان، لرستان، خوزستان و قطع ارتباط اپراتورهای موبایل در برخی از موارد اعلام کرد: این شرکت بورسی به‌عنوان تنها اپراتور شبکه رادیو ترانک عمومی ایران و اپراتور اینترنت روستایی ضمن برقراری ارتباط حتی در لحظات بحرانی اقدام به ارائه خدمات رومینگ به سایر اپراتورها کرد.

شبکه بحران "های‌وب" با اتصال بهره‌برداران مربوطه نظیر ستاد مدیریت بحران استان‌های درگیر، استانداری‌ها، مجموعه مدیریتی وزارت کشور، کارگروه مدیریت بحران استان‌ها و ... اقدام به ارائه خدمات PTT، دیتا و Voice کرد.

همچنین نظر به آماده بودن زیرساخت‌های لازم، پیاده‌سازی بالن بحران طی مدت کمتر از یک شبانه‌روز با حضور فعال وزیر ارتباطات در استان لرستان صورت پذیرفت و بر بستر این بالن ارتباطی، ارائه خدمات رومینگ به سایر اپراتورها، ارائه خدمات دیتا و Voice به مردم و حادثه دیدگان و همچنین ارائه خدمات رادیو ترانک عمومی و سرویس PTT به نیروهای امداد و نجات، عملیاتی و امنیتی برقرار شد.

تمامی ارتباطات مبتنی بر شبکه "های‌وب" به هنگام بروز حادثه ناگوار سیل در سراسر کشور بدون هیچ‌گونه قطعی برقرار بود. (ازجمله بانک ملی، پست‌بانک و ...)

اقدامات "های‌وب"

- بهره‌برداری همراه اول و ایرانسل از زیرساخت‌های شبکه "های‌وب" و استفاده از خدمات ارتباطی از طریق رومینگ و درنتیجه بهره‌برداری مردم از خدمات دیتا و Voice در کشور

- بهره‌برداری از شبکه "های‌وب" جهت ارائه خدمات دیتا، Voice و PTT به ارگان‌های حیاتی شهرستان پلدختر مثل ستاد مدیریت بحران، استانداری، فرمانداری، اورژانس، نیروهای امدادی و امنیتی، شرکت‌های خدمات رسان مثل آب و فاضلاب، برق و گاز، هلال‌احمر، آتش‌نشانی

- راه‌اندازی سرویس شبکه رادیو ترانک عمومی و ارائه دستگاه‌های بی سیم به عوامل اجرایی و عملیاتی استانداری استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان

- راه‌اندازی سرویس تلفن، اینترنت و فکس در شعبه پست‌بانک شهرستان پلدختر جهت برقراری ارتباط، راه‌اندازی ATM

- راه‌اندازی سرویس اینترنت جهت پوشش خبری خبرنگاران و خبرگزاری‌ها در استان‌های حادثه‌دیده

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها