• کد خبر: ۲۸۶۹۴
  • تعداد بازدید: ۲۵۶

طرح جدید بهارستان برای رونق تولید با وام ارزان‌قیمت بانک ها

یک نماینده مجلس جزئیاتی از طرح جدید بهارستان برای رونق تولید با وام ارزان‌قیمت بانک ها و در کوتاه‌ترین زمان و بدون تشریفات و با کمک سازمان بورس را اعلام کرد.

نتیجه تصویری برای احمد امیرآبادی‌فراهانی


به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ احمد امیرآبادی‌فراهانی به تسنیم گفت: جمعی از نمایندگان مجلس مشغول تهیه و تدوین طرحی هستند که بانک‌ها را به ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان ملزم کند.

وی با اشاره به جزئیات طرح مجلس برای حمایت از تولیدکنندگان، افزود: طبق این طرح، بانک‌ها موظف شده‌اند از محل منابعی که قبلا برای آنها تعیین شده، نسبت به پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت در کوتاه‌ترین زمان و بدون تشریفات اداری معمول، اقدام کنند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: براساس این طرح، مأموریت‌ها و وظایفی نیز به عهده صندوق‌های مالی و اعتباری و بانک‌ها گذاشته شده و اقداماتی نیز سازمان بورس و بانک‌ها باید انجام دهند.

امیرآبادی‌ ادامه داد: امید است با نهایی شدن این طرح و تبدیل به قانون، بتوان در مجلس گام مهمی برای حمایت از تولید ملی و رونق تولید برداشت. این طرح هنوز نهایی نشده و جلساتی با مرکز پژوهش‌های مجلس، بانک مرکزی و برخی تولیدکنندگان برگزار شده و به محض تکمیل ، تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس خواهد شد.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها