• کد خبر: ۲۸۷۷۶
  • تعداد بازدید: ۲۰۴

کارت قرمز بورس به شرکت ۱۳ ساله

شرکت بورسی غایب ۳ ماهه که درصدد تحقق رویای احداث بزرگترین تالار بورس خاورمیانه بود با تصمیم هیات پذیرش کارت قرمز گرفت و تا تعداد شرکت اخراجی ها به پانزده برسد.

نتیجه تصویری برای کارت قرمز


به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ از دی ماه سال 96 و بعد از اجرای اصلاحات جدید بازار سرمایه، 14 شرکت چینی ایران ، پارس پامچال ، سیمان کارون ، پلی اکریل ، تولید مواداولیه الیاف مصنوعی ، کاشی نیلو، سرمایه گذاری ملت ، سایپا دیزل، ایران خودرو دیزل، قند نقش جهان، پتروشیمی فارابی، گرانیت بهسرام، مواد ویژه لیا و قند نقش جهان با دریافت کارت قرمز از بورس اخراج شدند.

در این میان، شرکت سخت آژند هم پس از 13 سال حضور به این فهرست اضافه شد و از چهارشنبه جاری28 فروردین از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران حذف و آماده انتقال به بازار پایه فرابورس می شود.

بنابراین گزارش، این شرکت با سرمایه 40 میلیارد تومانی به دلیل عدم رعایت الزامات دستورالعمل پذیرش از یک بهمن سال قبل با توقف و تعلیق نماد روبرو بود.

در ترکیب سهامداری "ثاژن" شخص حقيقي و سرمايه گذاري دليران پارس هر کدام با 10 درصد به همراه عمران توسعه استان هرمزگان ، بيمه آرمان ، عمران  توسعه شهري استان خراسان و كارگزاري بانك انصار هر یک با بیش از 8 ، 6، 4 و 2 درصد حضور دارند.

همچنین حامد نورانی مدیرعامل این شرکت آذر 96 اعلام کرده بود که درصدد احداث بزرگترین تالار بورس خاورمیانه در مشهد است که تاکنون خبری از این برنامه نشده است.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها