• کد خبر: ۲۹۳۶۸
  • تعداد بازدید: ۶۸۲

بیت ‌کوین موفق شد به سطح ۶ هزار دلاری بازگردد

هفته گذشته برای بیت ‌کوین روزهایی رویایی محسوب می‌شود؛ چون بار دیگر با سپری کردن هفته‌ای فوق‌العاده موفق شد به سطح ۶ هزار دلاری بازگردد.

نتیجه تصویری برای بیت ‌کوین


به گزارش پایگاه خبری عصر مالی به نقل از سی ان بی سی؛ بیت ‌کوین به عنوان بزرگترین ارز مجازی جهان موفق شد با جهشی ۱۲ درصدی در هفته گذشته، بازدهی خود از ابتدای امسال تاکنون را به بیش از ۷۰ درصد برساند. در حال حاضر، قیمت هر بیت کوین معادل ۶۴۲۶.۸۳ دلار است. این ارز مجازی برای نخستین بار از نوامبر سال گذشته تاکنون موفق شده است تا خود را به سطح بالای ۶هزار دلار برساند.

با این حال به نظر می‌ رسد هنوز هم نگرانی‌ ها از وضعیت ارزهای مجازی به جا باشد. هفته گذشته هکرها موفق شدند ۷ هزار بیت کوین به ارزش بیش از۴۰ میلیون دلار از یکی از بزرگترین بازارهای ارزهای مجازی به سرقت ببرند. «جف دورمان»، استراتژیست سرمایه گذاری در موسسه «آرکا» در شهر لس آنجلس معتقد است بیت کوین هنوز رقیبی جدی ندارد. اتفاقات خوب حوزه ارزهای مجازی باعث عقیم شدن اخبار بد از اثرگذاری بر روی بازار شده است.

با این‌حال، بسیاری از کارشناسان هنوز نسبت به ارزهای مجازی خوش بین نیستند. «نوریل روبینی» که به خاطر پیش بینی رکود اقتصادی سال ۲۰۰۹ شهره است، گفت: ارزهای مجازی پدر و مادر همه حباب ‌ها هستند. قیمت سایر ارزهای مجازی نیز در هفته گذشته رو به افزایش بود به گونه‌ ای که قیمت «اتریوم» در حال حاضر به ۱۷۷.۸ دلار، «لایت کوین» به ۷۸.۸۷ دلار و «دش» به ۱۱۴.۴۱ دلار رسیده است.

 

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ادامه جهاد در فلسطین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (جمعه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با اشاره به گشوده شدن فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور جبهه مقاومت و تغییر موازنه قدرت به نفع مبارزان، هفت توصیه مهم را در خصوص ادامه جهاد بزرگ و مقدس کنونی بیان و تأکید کردند: اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمی‌پیماید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.
ادامه جهاد در فلسطین
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها