• کد خبر: ۲۹۸۵۸
  • تعداد بازدید: ۸۲۳

افزایش ۴ درصدی شرکت سازه پویش

شرکت سازه پویش در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود ۳ هزار و ۴۴۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش ۴ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ شرکت سازه پویش با سرمایه ۱۰۰ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سازه پویش در دوره یاد شده، مبلغ ۳۴۴ میلیارد و ۲۳۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳ هزار و ۴۴۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۴ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۶۸۳ میلیارد و ۵۴۲ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"خپویش" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۳۳۱ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳ هزار و ۳۱۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، شرکت سازه پویش در خصوص برآورد خود از تغییرات عوامل بهای تمام شده در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ اعلام کرده است که عوامل بھای تمام شده با توجه به نرخ خرید مواد و افزایش حقوق و دستمزد پیش بینی می شود.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها