• کد خبر: ۲۹۹۰۲
  • تعداد بازدید: ۹۴۴
عصر امروز 21 خردادماه:

پنجمین مجمع سالانه «انجمن مالی اسلامی ایران» برگزار شد

پنجمین مجمع عمومی عادی سالانه انجمن مالی اسلامی ایران عصر امروز با شرکت هیئت مدیره و اعضای انجمن در سالن همایش های بانک توسعه صادرات ایران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛در ابتدای این نشست علی صالح آبادی،رئیس هیئت مدیره انجمن مالی اسلامی ایران ضمن تقدیر از تلاش های هیئت مدیره در پیشرفت و تعالی این نهاد علمی و شکوفایی آن در عرصه علوم مالی،گزارشی از عملکرد یکساله آن را برای حضار ارائه داد.

در ادامه این نشست گزارشی از صورت های مالی سال 97 توسط سید علی حسینی،عضو هیئت مدیره انجمن مالی اسلامی قرائت شد که پس از اظهار نظر سعید مستشارهریس،بازرس این انجمن و تائید اعضا به تصویب هیئت مدیره رسید.

 

پنجمین مجمع سالانه انجمن مالی اسلامی برگزار شد

همچنین در این نشست پیشنهاد هیئت مدیره مبنی بر افزایش حق عضویت اعضای حقوقی از 3 میلیون تومان به 5 میلیون تومان با توجه به افزایش هزینه ها و عدم افزایش این حق عضویت از سال 93 با تائید اعضا به تصویب هیئت مدیره رسید.این حق عضویت برای افراد حقیقی با تعیین سقف اختیاری و با توجه به نوع عضویت اعم از دانشجو،اعضای وابسته و غیره نیز با تصویب هیئت مدیره افزایش یافت.

این مجمع با ارائه برخی برنامه های پیش روی انجمن مالی اسلامی در سال جدید به کار خود پایان داد.


گفتنی است انجمن مالی اسلامی ایران با هدف گسترش و ارتقای دانش مالی اسلامی و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود امور آموزشی و پژوهشی در حوزه مالی،از سال 93 کار خود را آغاز کرده است و هم اکنون در دوره های MBA و DBA مالی اسلامی و دورهای مختلف علوم مالی با بهره گیری از برترین اساتید مالی کشور دانشجو می پذیرد.

شایان ذکر است در حال حاضر دانشجویان بسیاری در دوره های مختلف این انجمن در حال تحصیل هستند و این انجمن  38 دانشجو در مقطع دکتری دارد.


همچنین این انجمن برگزار کننده سه جایزه مختلف در حوزه علوم مالی اسلامی با عناوین «جایزه مالی اسلامی»،«جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی» و «جایزه کتاب برتر مالی اسلامی» است.

 

 

 

گزارشی از:حمیده قاسمی

اخبار مرتبط
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها