• کد خبر: ۳۰۴۵۸
  • تعداد بازدید: ۴۸۳

فصلنامه «دانستنی اقتصاد» شماره بهار منتشر شد+لینک دانلود

شماره جدید فصلنامه دانستنی اقتصاد با موضوعات متنوع اقتصادی و اجتماعی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛این فصلنامه در هر شماره به یک موضوع در رابطه با دانستنی اقتصاد می پردازد. این شماره فصلنامه به مسئولیت اجتماعی شرکتی اختصاص دارد و موضوعاتی درباره مسئولیت اجتماعی شهروندی٬ ویژگی های مسئولیت اجتماعی شرکتی٬ قراردادها و مسئولیت اجتماعی و ده ها مطلب خواندنی دیگر در آن منتشر شده است.

همچنین مصاحبه با دو نماینده مجلس تهران درباره مسئولیت اجتماعی٬ معاون اجتماعی شهرداری منطقه ۲۱ ٬ تاریخچه و شرح فعالیت های بنیاد سرور از دیگر مطالب فصل بهار دانستنی اقتصاد است.

در بخشی از سرمقاله فصلنامه که به قلم سیدرضا جمشیدی٬ مدیرمسئول فصلنامه نگاشته شده است٬ آمده است: «در یک رسانه هم … تولید محتوا و تهیه خبر باید در راستای توسعه و پیشرفت جامعه باشد و این محتوا باید در نهایت منجر به توسعه داخلی و کشور شود. بر همین اساس باید رسانه و بخش تولیدی خدماتی همسو حرکت کنند تا ایده های خلاق و طرح های اجرایی صنعتی و خدماتی که قابلیت سرمایهگذاری از سوی واحدهای تولیدی و خدماتی دارد٬ با شناسایی فرصت های مناسب٬ در رسانه تولید محتوا شود.

از سوی دیگر سوق دادن نگاه تولیدکنندگان به انتظارات مردم و آشنایی آنان با توجهات مخاطبان موضوع دیگری است که رسانه ها می توانند با تولید محتوای مناسب به آن کمک کنند. در حقیقت رسانه ها با تولید محتوایی که در آن نظرات مردمی منعکس شده باشد به تولید کنندگان کمک می کنند که متناسب با تقاضا تولید کنند تا بدین صورت عرضه و تقاضا از نظر ایده با هم همخوانی داشته باشد….»

شماره جدید مجله دانستنی اقتصاد را می توانید از لینک زیر دانلود کنید:

http://yon.ir/ecofact

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها