• کد خبر: ۳۰۴۶۸
  • تعداد بازدید: ۵۳۱
در پی عرضه دیروز در بورس؛

بلوک بیمه البرز بی‌خریدار ماند

بلوک ۱۷.۳۴ درصدی سهام شرکت بیمه البرز در حالی روز گذشته در بورس اوراق بهادار عرضه شد که برای این واگذاری خریداری پیدا نشد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ بلوک ۱۷.۳۴ درصدی بیمه البرز شامل ۶۳۹ میلیون و ۵۶۷ هزار و ۷۷۷ سهم در حالی روز گذشته توسط سازمان خصوصی‌سازی در بورس اوراق بهادار عرضه شد که این سازمان در واگذاری این بلوک بیمه‌ای ناکام ماند.

لازم به ذکر است: در این عرضه که در راستای اجرای مصوبه هیات واگذاری در خصوص عرضه سهام دولت در شرکت‌های بزرگ صورت گرفت، هر سهم بیمه البرز به قیمت تابلوی بورس در روز عرضه «معادل قیمت بسته شدن تابلو در روز قبل از عرضه» به اضافه ۲۰ درصد به شرط آن که از مبلغ ۱۵۸۱ ریال کمتر نباشد، به‌صورت نقد و توسط کارگزاری بانک ملی ایران روانه میز فروش شده بود.

گفتنی است، محمود گودرزی، معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران نیز درباره عرضه بلوک ۱۷.۳۴ درصدی بیمه البرز توسط سازمان خصوصی‌سازی رسما اعلام کرد که این عرضه خریداری نداشت.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

دانیل لاکاله:قضاوت درباره اینستکس زود است/ایران باید ارزش پول ملی خود را تقویت کند

اقتصاددان اسپانیایی قضاوت درباره اینستکس را زود و موفقیت آن را به همراهی کشور‌های مختلف وابسته دانست و گفت: ایران می‌تواند با استفاده از سیستم‌های مالی و تراکنش‌هایی که شامل تحریم‌ها نمی‌شود تحریم‌ها دور بزند. ایران باید مشکلات داخلی اقتصادش را حل کند.
دانیل لاکاله:قضاوت درباره اینستکس زود است/ایران باید ارزش پول ملی خود را تقویت کند
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها