• کد خبر: ۳۰۵۲۸
  • تعداد بازدید: ۵۳۶
امروز سه‌شنبه 25 تیرماه:

نماد اوراق مشارکت شهرداری کرج در بورس اوراق بهادار تهران گشایش یافت

به منظور انجام معاملات ثانویه، نماد معاملاتی اوراق مشارکت شهرداری کرج با بازارگردانی تامین سرمایه تمدن، در روز سه شنبه مورخ 25 تیرماه ۹۸ در بورس اوراق بهادار تهران گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛اوراق مشارکت شهرداری کرج با توجه به احراز شرایط پذیرش در فهرست بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران و با نماد معاملاتی (مکرج۱۱۲) درج شده است.

همچنین این اوراق بر اساس مجوزهای بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خرداد ماه سال ۱۳۹۸ از طریق شعب بانک شهر مورد پذیره‌نویسی قرار گرفته‌ است.

اوراق نماد مشارکت شهرداری کرج با نماد « مکرج ۱۱۲» در فهرست نرخ‌های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

گفتنی است براساس مصوبه‌ بورس اوراق بهادار تهران،این نماد از تاریخ (۱۸ تیرماه ۱۳۹۸) با نماد «مکرج۱۱۲» اوراق مشارکت شهرداری کرج، به مبلغ ۲۵۰۰ میلیارد ریال، با نرخ سود علی الحساب ۱۸ درصد روز شمار و معاف از مالیات، جهت تامین مالی اجرای فاز یک خط ۲ پروژه‌ قطار شهری شهرداری کرج در بازار سرمایه درج شده است.

 این اوراق ۴ ساله و مواعد پرداخت سود آن هر ۳ ماه یکبار از تاریخ انتشار اوراق ۲۷ اسفند ماه ۹۷ است و متعهدپذیره نویس و بازارگردان اوراق، تامین سرمایه تمدن است.

همچنین این اوراق بر اساس مجوز بانک مرکزی، با ضمانت مشترک شهرداری کرج، دولت و بر اساس قرارداد عاملیت فروش و ضمانت بانکی، بانک شهر منتشر می‌شود و کارگزار بازارگردان اوراق، شرکت کارگزاری بانک توسعه صادرات است.

 

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها