• کد خبر: ۳۰۶۹۵
  • تعداد بازدید: ۴۵۵
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "ولغدر" افزایشی بود

شرکت لیزینگ خودرو غدیر در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۸۵ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۲۲ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ شرکت لیزینگ خودرو غدیر با سرمایه 530 میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای 6 ماهه نخست دوره مالی منتهی به 30 آذر 1398 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت لیزینگ خودرو غدیر در دوره یاد شده، مبلغ 98 میلیارد و 22 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 636 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال 97 معادل 737 درصد افزایش داشته است.

شرکت لیزینگ خودرو غدیر، افزایش 83 درصدی خالص سایر درآمدهای عملیاتی را از جمله دلایل عمده افزایش سود هر سهم نسبت به دوره گذشته عنوان کرده است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ 129 میلیارد و 76 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"ولغدر" در دوره 6 ماهه نخست سال مالی منتهی به آذر 97، به صورت حسابرسی شده، مبلغ 80 میلیارد و 575 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ 152 ریال سود به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، شرکت لیزینگ خودرو غدیر در خصوص برنامه های با اهمیت خود در دوره 6 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 1398، اعلام کرده است: شرکت در صدد مذاکره به منظور گسترش عملیات لیزینگ و تلاش جهت وصول مطالبات معوق است. در مورد فعالیت اعطای تسهیلات و لیزینگ در سال جاری در حال حاضر شرکت در حال مذاکره با شرکت ایران خودرو جهت تامین خودرو است، اما در تاریخ تهیه این گزارش نتیجه مشخص نشده است.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق اهداف مهم دولت است

رئیس‌جمهور، ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق را ۲ هدف مهم دولت دوازدهم توصیف کرد و با تأکید بر اینکه دولت تمام توان خود را برای تحقق آن بکار گرفته است، اظهارداشت: در شرایط خاص منطقه‌ای و جهانی که در آن قرار گرفته‌ایم از همه دستگاه‌ها و رسانه ملی، روزنامه‌ها و فضای حقیقی و مجازی، درخواست می‌کنم که واقعیت‌ را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کند.
ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق اهداف مهم دولت است
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها