• کد خبر: ۳۰۷۲۳
  • تعداد بازدید: ۴۴۳
طی تیر ماه؛

ارزش بازار "وبهمن" افزایشی بود

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۸، با فزایش ۳۲۹ میلیارد و ۲۳۷ میلیون ریال به ۷ هزار و ۲۰۸ میلیارد و ۲۳۲ میلیون ریال رسید.
به گزارش خبری عصر مالی؛ شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با سرمایه ۲ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۵۷۸ میلیارد و ۲۰۳ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۶ هزار و ۸۷۸ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲۱۰ میلیارد و ۶۵۶ میلیون ریال به ۳ هزار و ۷۸۸ میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال رسید. درحالی که ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری بهمن با افزایش ۳۲۹ میلیارد و ۲۳۷ میلیون ریال معادل ۷ هزار و ۲۰۸ میلیارد و ۲۳۲ میلیون ریال محاسبه شد.

"وبهمن" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به مبلغ ۱۳ میلیارد و ۵۹۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵ میلیارد و ۳۹۷ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری بهمن طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۲۱۸ میلیارد و ۸۵۶ میلیون ریال خریداری کرد.نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق اهداف مهم دولت است

رئیس‌جمهور، ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق را ۲ هدف مهم دولت دوازدهم توصیف کرد و با تأکید بر اینکه دولت تمام توان خود را برای تحقق آن بکار گرفته است، اظهارداشت: در شرایط خاص منطقه‌ای و جهانی که در آن قرار گرفته‌ایم از همه دستگاه‌ها و رسانه ملی، روزنامه‌ها و فضای حقیقی و مجازی، درخواست می‌کنم که واقعیت‌ را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کند.
ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق اهداف مهم دولت است
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها