• کد خبر: ۳۰۷۸۳
  • تعداد بازدید: ۳۸۵
نسبت به دوره مشابه در سال مالی ۹۷؛

سود هر سهم "لپارس" ۱۱۳ درصد افزایش یافت

شرکت کارخانجات پارس الکتریک در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۹۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۱۱۳ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ شرکت کارخانجات پارس الکتريک با سرمایه 300 میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای 3 ماهه نخست دوره مالی منتهی به 29 اسفند 1398 را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت کارخانجات پارس الکتريک در دوره یاد شده، مبلغ 57 میلیارد و 655 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ 192 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال 97 معادل 113 درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ 624 میلیارد و 385 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

"لپارس" در دوره 3 ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند 97، به صورت حسابرسی شده، مبلغ 26 میلیارد و 943 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ 90 ریال سود به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق اهداف مهم دولت است

رئیس‌جمهور، ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق را ۲ هدف مهم دولت دوازدهم توصیف کرد و با تأکید بر اینکه دولت تمام توان خود را برای تحقق آن بکار گرفته است، اظهارداشت: در شرایط خاص منطقه‌ای و جهانی که در آن قرار گرفته‌ایم از همه دستگاه‌ها و رسانه ملی، روزنامه‌ها و فضای حقیقی و مجازی، درخواست می‌کنم که واقعیت‌ را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کند.
ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق اهداف مهم دولت است
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها