• کد خبر: ۳۱۱۳۴
  • تعداد بازدید: ۳۱۴
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "ولغدر" افزایشی بود

شرکت لیزینگ خودرو غدیر در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۷۷ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته افزایش ۱۶ درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ شرکت لیزینگ خودرو غدیر با سرمایه ۵۳۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت لیزینگ خودرو غدیر در دوره یاد شده، مبلغ ۹۳ میلیارد و ۹۹۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۷۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ معادل ۱۶ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۴۴ میلیارد و ۵۴ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حساب‌های این شرکت منظور شد.

"ولغدر" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۷۴ میلیارد و ۸۱۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۱۵۲ ریال سود به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

لازم به ذکر است در گزارش حسابرسی شده شرکت لیزینگ خودرو غدیر در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه سال جاری، کاهش ۸ ریال معادل ۴ درصد در سود هر سهم به دلیل افزایش مالیات بر درآمد، مشاهده می‌شود.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها