• کد خبر: ۳۱۸۷۰
  • تعداد بازدید: ۲۸۶
طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه؛

"وگستر" خریدار و فروشنده بود

شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود مبلغ ۲۴ میلیارد و ۷۵ میلیون ریال سود کسب کرد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان با سرمایه ۴۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.
شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۲۹ میلیارد و ۷۸۷ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۷۹۷ میلیارد و ۸۳۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.
بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۸۱ میلیارد و ۵۲۱ میلیون ریال به ۴۴۸ میلیارد و ۲۶۶ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان نیز با کاهش ۳۵ میلیارد و ۳۰۱ میلیون ریال معادل ۷۶۲ میلیارد و ۵۳۸ میلیون ریال محاسبه شد.
"وگستر" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲۳۴ میلیارد و ۷۵۳ میلیون ریال به مبلغ ۲۵۸ میلیارد و ۸۲۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۴ میلیارد و ۷۵ میلیون ریال سود کسب کرد.
شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۵۳ میلیارد و ۲۳۲ میلیون ریال خریداری کرد.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

اطلاعیه بانک مرکزی درباره عملکرد تأمین ارز

بانک مرکزی حسب دستور ریاست جمهوری درخصوص عملکرد تأمین ارز بابت واردات کالا‌های مورد نیاز کشور و همچنین وضعیت رفع تعهدات ارزی واردکنندگان در ۵ ماهه اول سال ۱۳۹۷، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
اطلاعیه بانک مرکزی درباره عملکرد تأمین ارز
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها