• کد خبر: ۳۱۸۸۷
  • تعداد بازدید: ۳۳۲
طی شهریور ماه؛

"سیدکو" خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵۹ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال سود کسب کرد.
به گزارش پایگاه خبری بازار عصر مالی؛ شرکت سرمایه‌گذاری شرکت و توسعه صنایع سیمان با سرمایه ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.
شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۹۵۹ میلیارد و ۵۷۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸ هزار و ۶۷۰ میلیارد و ۸۷۶ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.
بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با کاهش ۱۸ میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال به ۳ هزار و ۴۶۷ میلیارد و ۴۲۹ میلیون ریال رسید. درحالی که ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان با افزایش یک هزار و ۷۹۷ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال معادل ۱۰ هزار و ۴۶۷ میلیارد و ۹۵۶ میلیون ریال محاسبه شد.
"سیدکو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵۳ میلیارد و ۸۸۸ میلیون ریال به مبلغ ۱۱۳ میلیارد و ۶۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۹ میلیارد و ۱۷۶ میلیون ریال سود کسب کرد.
شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان طی دوره یک ماهه منتهی به شهریور ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۵ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال خریداری کرد.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ادامه جهاد در فلسطین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (جمعه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با اشاره به گشوده شدن فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور جبهه مقاومت و تغییر موازنه قدرت به نفع مبارزان، هفت توصیه مهم را در خصوص ادامه جهاد بزرگ و مقدس کنونی بیان و تأکید کردند: اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمی‌پیماید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.
ادامه جهاد در فلسطین
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها