• کد خبر: ۳۲۰۵۰
  • تعداد بازدید: ۵۰۱
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک مطرح کرد:

به شایعه افزایش قیمت مسکن در هشتگرد توجه نکنید!/کاهش ۳۰ تا ۱۶۰ میلیون تومانی خانه‌ها در حاشیه تهران

عقبایی:با توجه به کاهش معاملات ملک در شهر تهران، قیمت مسکن از ۳۰ تا ۱۶۰ میلیون تومان کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛حسام عقبایی افزود: در شهر تهران کاهش ۴۰ درصدی و در نقاط جنوب تهران شاهد کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن هستیم.
وی ادامه داد: در شهر‌های جدید و حاشیه تهران نیز این کاهش بسیار بیشتر بوده است به طوریکه در شهر پرند هر واحد بستگی به متراژ از ۶۰ میلیون تومان تا ۱۶۰ میلیون تومان کاهش داشته است و در شهر پردیس نیز کاهش قیمت‌ها به ۳۰ درصد رسیده است.
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک گفت: روند نزولی کاهش قیمت‌های مسکن در شهر تهران بیانگر قیمت‌های کاذب در این بخش بوده است و بدلیل کاهش ۸۰ درصدی معاملات، قیمت مسکن به قیمت‌های واقعی نزدیکتر می‌شود.
عقبایی بیان کرد:کاهش قیمت مسکن در پاییز و زمستان نیز همچنان ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه مردم به شایعه گرانی مسکن به دلیل افتتاح مترو در شهر هشتگرد و پردیس توجه نکنند گفت:برخی از سوداگران که در برهه‌ای از زمان اقدام به خرید تعداد زیادی از واحد‌های مسکن کرده بودند با بیان اینکه افتتاح مترو باعث افزایش قیمت این واحد‌ها می‌شود سعی در فروش واحد‌های خود می‌کنند و تلاش دارند تا دوباره موج گرانی در بازار مسکن ایجادکنند.
وی بیان کرد:اگر چه ورود مترو به شهرجدید هشتگرد در رونق این شهر بسیار تاثیر گذار است، اما بدلیل عرضه زیاد تاثیری در قیمت ندارد.

 

 

 

 

منبع:صدا و سیما

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ادامه جهاد در فلسطین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (جمعه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با اشاره به گشوده شدن فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور جبهه مقاومت و تغییر موازنه قدرت به نفع مبارزان، هفت توصیه مهم را در خصوص ادامه جهاد بزرگ و مقدس کنونی بیان و تأکید کردند: اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمی‌پیماید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.
ادامه جهاد در فلسطین
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها