• کد خبر: ۳۲۰۵۱
  • تعداد بازدید: ۲۹۶
بورس تهران با صدور یک اطلاعیه اعلام کرد:

آغاز دوره معاملات قرارداد اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک ملت+جدول ضوابط

بورس اوراق بهادار تهران با صدور یک اطلاعیه، جزییات آغاز دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک ملت «وبملت» برای سررسید آبان‌ماه و بهمن ماه ۹۸ در بازار مشتقه را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد: به اطلاع کلیه فعالان بازار سرمایه می رساند، دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش بر روی سهام بانک ملت «وبملت» در سررسید آبان‌ماه و بهمن‌ماه ۹۸، از روز جاری «‌شنبه ۱۳ مهر ماه ۹۸» در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: معاملات مربوط به این قراردادها تنها به صورت آنلاین بوده و صرفاً از طریق کارگزارانی که مجوز معاملات برخط در این بازار را دارا باشند، قابل انجام است. همچنین با توجه به راه اندازی سامانه مدیریت ریسک و امکان محاسبات وجوه تضمین براساس «ضوابط وجه تضمین قرارداد اختیار معامله در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس»، اتخاذ موقعیت باز فروش در قراردادهای اختیارمعامله، به شرط کفایت وجوه تضمین، برای تمامی فعالان بازار سرمایه با توجه به جداول ذیل امکان پذیر است.

 

اطلاعات مربوط سررسید آبان ماه۹۸ 

آغاز دوره معاملات قرارداد اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک ملت

اطلاعات مربوط سررسید آبان ماه ۹۸

آغاز دوره معاملات قرارداد اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک ملت

سایر مشخصات قرارداد

آغاز دوره معاملات قرارداد اختیار معامله خرید و فروش سهام بانک ملت

 

 

 

 

 

 

منبع:ایبنا

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

اطلاعیه بانک مرکزی درباره عملکرد تأمین ارز

بانک مرکزی حسب دستور ریاست جمهوری درخصوص عملکرد تأمین ارز بابت واردات کالا‌های مورد نیاز کشور و همچنین وضعیت رفع تعهدات ارزی واردکنندگان در ۵ ماهه اول سال ۱۳۹۷، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
اطلاعیه بانک مرکزی درباره عملکرد تأمین ارز
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها