• کد خبر: ۳۲۱۸۱
  • تعداد بازدید: ۳۲۳
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "قاسم" افزایش چشمگیری داشت

شرکت قاسم ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهیور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۹۴۳ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۶ ریال اعلام شده بود، افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ شرکت قاسم ایران با سرمایه ۶۰۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره‌ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
شرکت قاسم ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۵۶۵ میلیارد و ۹۵۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۹۴۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۳ هزار و ۵۲۷ درصدی برخوردار است.
شرکت قاسم ایران افزایش ۸۱ درصدی در درآمد‌های عملیاتی را از جمله دلایل اصلی افزایش سود هر سهم اعلام کرده است.
با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۶۵۱ میلیارد و ۱۵۲ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حساب‌های این شرکت منظور شد.
"قاسم" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۵ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ممنوعیت انجام معاملات الگوریتمی تا اطلاع ثانوی

محسن خدابخش، مدیریت نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه‌ای استفاده از معاملات الگوریتمی و تقسیم سفارشات توسط کلیه مشتریان برخط در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را ممنوع کرد.
ممنوعیت انجام معاملات الگوریتمی تا اطلاع ثانوی
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها