• کد خبر: ۳۲۳۴۷
  • تعداد بازدید: ۳۹۴
مدیر نظارت بر نهاد‌های مالی سازمان بورس ابلاغ کرد:

اصلاح میزان سرمایه گذاری صندوق‌ها در اوراق بهادار با درآمد ثابت+تصویر ابلاغیه

نصاب سرمایه گذاری صندوق‌های سرمایه گذاری در "اوراق بهادار با درآمد ثابت" در سهام و حق تقدم سهام را ابلاغ شد.

محمدرضا معتمد؛ مدیر نظارت بر نهاد‌های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار ابلاغیه اصلاح نصاب سرمایه گذاری صندوق‌های سرمایه گذاری در "اوراق بهادار با درآمد ثابت" در سهام و حق تقدم سهام را ابلاغ کرد.
در این ابلاغیه آمده است:
"بر اساس بند (۳) پانصد و چهل و چهارمین صورتجلسه هیات مدیره سازمان مورخ ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ نصاب سرمایه گذاری صندوق‌های سرمایه گذاری "در اوراق با درآمد ثابت"در سهام و حق تقدم سهام تا ۲۵ درصد از ارزش کل دارایی صندوق قابل افزایش است.
صندوق‌های سرمایه گذاری موضوع این ابلاغیه می‌توانند با رعایت تشریفات مقرر در اساسنامه صندوق‌ها در خصوص انجام اصلاحات لازم، نصاب سرمایه گذاری در سهام و حق تقدم سهام را به میزان اعلام شده اصلاح کنند. "

اصلاح میزان سرمایه گذاری صندوق‌ها در اوراق بهادار با درآمد ثابت+تصویر ابلاغیه

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

خریداران سهام دولتی برای اضافه برداشت پول‌شان به بانک و کارگزاری مراجعه کنند

در حالیکه قرار بود تا پایان خرداد اضافه برداشت خرید سهام دولتی به حساب سهام‌داران برگردد، همچنان پول برخی سهامداران برنگشته که معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد: این پول نزد ما نیست و به بانک‌ها برگشته است؛ لذا کسانی که از طریق بانک برای خرید سهام دولتی اقدام کرده‌اند و اضافه برداشت داشته‌اند، به بانک خود مراجعه کنند و درخواست برگشت آن را بدهند. همچنین افرادی که از طریق کارگزاری سهام خریده‌اند و با این مشکل روبرو هستند، به کارگزاری خود مراجعه کنند.
خریداران سهام دولتی برای اضافه برداشت پول‌شان به بانک و کارگزاری مراجعه کنند
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها