• کد خبر: ۳۲۳۶۲
  • تعداد بازدید: ۲۸۳
نماینده مردم تالش در مجلس مطرح کرد؛

تسهیل در پرداخت وام ۳۰ میلیونی ازدواج

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بر ضرورت تسهیل شرایط ارایه وام ازدواج تاکید کرد و گفت: بانک مرکزی بر روند عملکرد بانک‌ها نظارت کند.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ محمود شکری با بیان اینکه ارایه تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی ازدواج با یک ضامن باید صورت بگیرد، گفت: اگر بانکی در ارایه این نوع تسهیلات سخت گیری کند به طور حتم تخلف کرده و درخواست ما از بانک مرکزی برخورد جدی با آن است.
نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه تسهیل شرایط ازدواج جوانان مطالبه جدی از دولت است، افزود: با توجه به اینکه منابع ارایه تسهیلات ازدواج دیده شده منفعل بودن بانک‌ها یا بهانه تراشی در ارایه این نوع تسهیلات پذیرفتنی نیست.
وی با بیان اینکه طبق مصوبه بانک مرکزی وجود یک ضامن برای ارایه تسهیلات ازدواج کفایت می‌کند، تصریح کرد: مطالبه ما از بانک مرکزی ارایه گزارشی از عملکرد بانک‌ها در ارایه تسهیلات ازدواج است.
شکری با بیان اینکه بانک‌ها باید تسهیل کننده شرایط در همه حوزه‌های اقتصادی باشند، افزود: گزارش گیری‌های اخیری که از سوی مجلس شروع شده در بحث شبکه بانکی می‌تواند قانونمندی این شبکه را بیش از پیش کند.
منبع: ایبِنا
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

کاهش ۳۰ درصدی مصرف بنزین از زمان اصلاح قیمت

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران گفت: اصلاح قیمت بنزین تصمیم یک شبه نبود، بلکه براساس نقشه راه اقتصادی در آذرماه ۹۴ که در آن اصلاح ساختار بودجه و ساختار اقتصادی در اولویت قرار گرفته ایجاد شد.
کاهش ۳۰ درصدی مصرف بنزین از زمان اصلاح قیمت
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها