• کد خبر: ۳۲۴۹۱
  • تعداد بازدید: ۸۶۱
در مجمع عمومی شرکت اعتبار ایران چه گذشت؟

"واعتبار" به تقسیم ۴۰ تومان سود بسنده کرد+تصمیمات مجمع

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران صبح امروز برگزار شد و در خصوص مواردی تصمیم گیری شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی-حمیده قاسمی: صبح امروز چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ سهامداران شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران در محل سالن برهان مرکز آموزشی فرهنگی رفاهی آموزش و پرورش منطقه ۳ (خانه معلم) برای برگزاری مجمع عمومی عادی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ گرد هم آمدند.

در این جلسه که سهامداران بورسی و نمایندگان قانونی آن‌ها نیز حضور داشتند هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران با نماد بورسی "واعتبار" به مواردی مندرج در آگهی مجمع از جمله استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی شرکت، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت، انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره رسیدگی کرد.

در ادامه جلسه صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ مورد بررسی و تصویب هیات مدیره قرار گرفت و میزان ۴۰۰ ریال سود جهت تقسیم بین سهامداران تعیین شد.

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران با نماد بورسی (واعتبار) یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه توسعه صنعتی ایران است که به‌عنوان بازوی اجرایی، در راستای عمل به استراتژی تنوع بخشی سرمایه گذاری در بخش‌های مختلفی مانند اوراق با درآمد ثابت و سرمایه گذاری‌های خرد بورسی برای گروه توسعه صنعتی ایران به شمار می‌آید. این شرکت از سال ۱۳۸۵، در صنعت سرمایه گذاری در بورس فعالیت دارد.

 

 

 

 

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ادامه جهاد در فلسطین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (جمعه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با اشاره به گشوده شدن فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور جبهه مقاومت و تغییر موازنه قدرت به نفع مبارزان، هفت توصیه مهم را در خصوص ادامه جهاد بزرگ و مقدس کنونی بیان و تأکید کردند: اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمی‌پیماید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.
ادامه جهاد در فلسطین
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها