• کد خبر: ۳۲۵۴۳
  • تعداد بازدید: ۳۱۱
سبحانی‌فر مطرح کرد؛

سناریوی جدید گرانفروشی با توقف خط تولید پراید/تیبا به پراید رسیده است!

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید قیمت پراید به تیبا نزدیک شده تا مردم خودروی جایگزین پراید را با قیمت بالا خریداری کنند.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ رمضانعلی سبحانی فر عضو کمیسیون صنایع و معادن با انتقاد از گرانی پراید در روز‌های اخیر، گفت: از آنجایی که قیمت پراید نسبت به خودرو‌های دیگر کمتر است، اقشار کم درآمد می‌توانند برای خرید آن اقدام کنند، به همین دلیل با توقف خط تولید پراید باید خودرویی ارزان قیمت، ایمن و مطمئن جایگزین آن شود.

قیمت پراید و تیبا به کمترین فاصله خود در سال‌های اخیر رسید
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی درباره برخی گمانه زنی‌ها مبنی بر اینکه قیمت پراید و تیبا به کمترین فاصله خود در سال‌های اخیر رسیده تا تیبا با قیمت کنونی جایگزین پراید شود، افزود: با توقف خط تولید پراید، باید خودروی جایگزین با قیمت مشابه به بازار عرضه شود در غیر این صورت مردم ناچارند هزینه بیشتری برای خرید خودرو بپردازند.
وی اظهار کرد: برخی مطرح می‌کنند قیمت پراید در روز‌های اخیر افزایش یافته تا قیمت آن به تیبا نزدیک و در سال آینده تیبا به راحتی و بدون اعتراض جایگزین پراید شود، در حالی که این امر فریب مردم بوده و آن‌ها را برای خرید خودرو به زحمت بسیار می‌اندازد.

ضرورت ورود سازمان حمایت از مصرف کننده به موضوع افزایش قیمت پراید
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: هر سیاستی که موجب افزایش قیمت پراید شود قابل قبول نیست و سازمان‌های نظارتی و سازمان حمایت از مصرف کننده باید با متخلفان امر در این زمینه برخورد کنند.
منبع: خبرگزاری خانه ملت
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

خسارات اعتراضات بنزینی پرداخت می‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به دنبال اعتراضات صورت گرفته برای اصلاح قیمت بنزین و آسیب‌هایی که به همراه داشت، دستور ارزیابی خسارات را صادر کرده‌ایم که به زودی پرداخت می‌شود.
خسارات اعتراضات بنزینی پرداخت می‌شود
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها