• کد خبر: ۳۲۵۵۱
  • تعداد بازدید: ۳۴۴
پس از انتخاب ایران به عضویت هیات مدیره فیاس:

مدیرکل بورس مسقط انتخاب بورس تهران را تبریک گفت

رییس فیاس در پیام تبریکی برای مدیر عامل بورس تهران به مناسبت عضویت در هیات مدیره فیاس اعلام کرد: حضور بورس تهران در هیات مدیره فیاس زمینه ساز پیشرفت فدراسیون خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛احمد صالح المرهون، مدیرکل بورس مسقط و رییس هیات اجرایی فدراسیون بورس‌های اروپا-آسیایی (فیاس)، عضویت بورس تهران در هیات مدیره این فدارسیون را به علی صحرایی، مدیرعامل تبریک گفت.

بورس تهران در نشست اخیر فیاس که در کشور عمان برگزار شد، موفق شد با کسب بالاترین رای برای مدت دو سال، عضو هیات مدیره فیاس شود.

المرهون ضمن ارسال پیام تبریک، ابراز امیدواری نمود حضور بورس تهران به عنوان بزرگ‌ترین بورس عضو در هیات مدیره فدراسیون سبب افزایش همکاری‌های موثر و تقویت جایگاه آن شود.

 

 

 

 

 

منبع:سنا

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ادامه جهاد در فلسطین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (جمعه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با اشاره به گشوده شدن فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور جبهه مقاومت و تغییر موازنه قدرت به نفع مبارزان، هفت توصیه مهم را در خصوص ادامه جهاد بزرگ و مقدس کنونی بیان و تأکید کردند: اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمی‌پیماید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.
ادامه جهاد در فلسطین
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها