• کد خبر: ۳۲۵۶۱
  • تعداد بازدید: ۳۶۸
معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس تشریح کرد:

۲ نکته درباره محدودیت بانک مرکزی با افزایش سرمایه بانک‌ها

معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران سازمان بورس درباره شُبهه مربوط به محدودیت بانک مرکزی با افزایش سرمایه بانک‌ها از محلی به غیر از دارایی‌های ثابت، دو نکته را مطرح کرد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛حسن امیری درباره نامه دیروز مبنی بر مخالفت بانک مرکزی با افزایش سرمایه یک بانک از محلی به غیر از دارایی‌های ثابت و توضیحات نهاد ناظر بازار پول به بورس پرس گفت: در این رابطه دو نکته قابل طرح و بیان است. اول اینکه هنوز بخشنامه و یا رویه‌ای از سوی بانک مرکزی ابلاغ نشده که شامل همه بانک‌ها باشد.

وی ادامه داد: نکته دوم این است که سازمان بورس درحال مذاکره و رایزنی با مسئولان بانک مرکزی در مورد چند و، چون افزایش سرمایه بانک‌ها بوده و استدلال‌ها و نکاتی را مطرح کرده تا در تصمیم گیری‌های بانک مرکزی برای نظام بانکی لحاظ شود.

 

 

 

 

 

منبع:بورس پرس

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ادامه جهاد در فلسطین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (جمعه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با اشاره به گشوده شدن فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور جبهه مقاومت و تغییر موازنه قدرت به نفع مبارزان، هفت توصیه مهم را در خصوص ادامه جهاد بزرگ و مقدس کنونی بیان و تأکید کردند: اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمی‌پیماید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.
ادامه جهاد در فلسطین
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها