• کد خبر: ۳۲۵۸۶
  • تعداد بازدید: ۳۰۸
حضرتی خبر داد:

نهایی شدن سامانه مودیان مالیاتی/سامانه شفافیت را افزایش می‌دهد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از نهایی شدن سامانه مودیان مالیاتی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز دوشنبه (۱۳ آبان ماه) کمیسیون متبوع خود به حضور امیدعلی پارسا رئیس سازمان مالیاتی و شاپور محمدی رئیس بورس و اوراق بهادار ایران اشاره کرد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسه امروز مواد ارجاعی لایحه مالیات برارزش افزوده از صحن علنی مورد بررسی قرار گرفت، افزود: برخی از این مواد بررسی و اصلاح شد و مقرر شد؛ مواد باقی مانده فردا در کمیسیون اقتصادی اصلاح و بررسی این لایحه به پایان برسد.
وی اظهار کرد: لایحه مالیات برارزش افزوده هفته آینده به صحن علنی تقدیم می‌شود تا مجدد در دستورکار صحن قرار گیرد.
حضرتی با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی جلسات بسیاری را صرف بررسی سامانه مودیان مالیاتی کرد، اضافه کرد: پس از اصلاح ایرادات شورای نگهبان، اجرای سامانه مودیان مالیاتی به دولت ابلاغ و دولت نیز اجرای آن را سریعا در دستورکار خود قرار داده است.

سامانه مودیان مالیاتی شفافیت را افزایش می‌دهد
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه با راه اندازی سامانه مودیان مالیاتی شفافیت برقرار می‌شود، ادامه داد: سامانه مودیان مالیاتی بشارتی برای ایرانیان است، زیرا به واسطه آن ممیز محوری و بررسی سنتی مالیات پایان می‎یابد.

منبع: خبرگزاری خانه ملت
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

خسارات اعتراضات بنزینی پرداخت می‌شود

رئیس کل بیمه مرکزی گفت: به دنبال اعتراضات صورت گرفته برای اصلاح قیمت بنزین و آسیب‌هایی که به همراه داشت، دستور ارزیابی خسارات را صادر کرده‌ایم که به زودی پرداخت می‌شود.
خسارات اعتراضات بنزینی پرداخت می‌شود
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها