• کد خبر: ۳۲۵۸۶
  • تعداد بازدید: ۳۴۵
حضرتی خبر داد:

نهایی شدن سامانه مودیان مالیاتی/سامانه شفافیت را افزایش می‌دهد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از نهایی شدن سامانه مودیان مالیاتی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست امروز دوشنبه (۱۳ آبان ماه) کمیسیون متبوع خود به حضور امیدعلی پارسا رئیس سازمان مالیاتی و شاپور محمدی رئیس بورس و اوراق بهادار ایران اشاره کرد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسه امروز مواد ارجاعی لایحه مالیات برارزش افزوده از صحن علنی مورد بررسی قرار گرفت، افزود: برخی از این مواد بررسی و اصلاح شد و مقرر شد؛ مواد باقی مانده فردا در کمیسیون اقتصادی اصلاح و بررسی این لایحه به پایان برسد.
وی اظهار کرد: لایحه مالیات برارزش افزوده هفته آینده به صحن علنی تقدیم می‌شود تا مجدد در دستورکار صحن قرار گیرد.
حضرتی با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی جلسات بسیاری را صرف بررسی سامانه مودیان مالیاتی کرد، اضافه کرد: پس از اصلاح ایرادات شورای نگهبان، اجرای سامانه مودیان مالیاتی به دولت ابلاغ و دولت نیز اجرای آن را سریعا در دستورکار خود قرار داده است.

سامانه مودیان مالیاتی شفافیت را افزایش می‌دهد
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه با راه اندازی سامانه مودیان مالیاتی شفافیت برقرار می‌شود، ادامه داد: سامانه مودیان مالیاتی بشارتی برای ایرانیان است، زیرا به واسطه آن ممیز محوری و بررسی سنتی مالیات پایان می‎یابد.

منبع: خبرگزاری خانه ملت
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ادامه جهاد در فلسطین

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز (جمعه) در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با اشاره به گشوده شدن فصل جدیدی در مبارزه برای فلسطین بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و ظهور جبهه مقاومت و تغییر موازنه قدرت به نفع مبارزان، هفت توصیه مهم را در خصوص ادامه جهاد بزرگ و مقدس کنونی بیان و تأکید کردند: اصلی‌ترین توصیه، تداوم مبارزه و گسترش عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی است و بی‌گمان ویروس صهیونیسم دیری نمی‌پیماید و با همت و ایمان و غیرت جوانان، از این منطقه ریشه‌کن و ازاله خواهد شد.
ادامه جهاد در فلسطین
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها