• کد خبر: ۳۲۹۹۴
  • تعداد بازدید: ۳۶۱
احتمال استعفای معاون معدنی وزیر صنعت قوت گرفت؛

«سرقینی» می‌رود،«اسماعیلی» از مجلس می‌آید

درحالی رییس هیات عامل ایمیدرو از معرفی معاون معدنی فعلی وزارت صنعت به عنوان مدیرعامل شرکت آلمانی خبر داده که شنیده‌ها حکایت از جایگزینی یکی از نمایندگان مجلس در این سمت دارد.

به گزارش پایگاه خبری عصر مالی به نقل از «می‌متالز»؛ طبق شنیده‌ها داریوش اسماعیلی نماینده مجلس پس از استعفا به زودی جایگزین جعفر سرقینی شده و به عنوان معاون معدنی وزارت صنعت معرفی می‌شود.

روز گذشته در حاشیه نمایشگاه ایران متافو، خداداد غریب‌پور رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: سرقینی به عنوان سرپرست شرکت آسکوتک آلمان انتخاب شده و بزودی رسما به عنوان مدیرعامل این شرکت معرفی خواهد شد.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

خریداران سهام دولتی برای اضافه برداشت پول‌شان به بانک و کارگزاری مراجعه کنند

در حالیکه قرار بود تا پایان خرداد اضافه برداشت خرید سهام دولتی به حساب سهام‌داران برگردد، همچنان پول برخی سهامداران برنگشته که معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد: این پول نزد ما نیست و به بانک‌ها برگشته است؛ لذا کسانی که از طریق بانک برای خرید سهام دولتی اقدام کرده‌اند و اضافه برداشت داشته‌اند، به بانک خود مراجعه کنند و درخواست برگشت آن را بدهند. همچنین افرادی که از طریق کارگزاری سهام خریده‌اند و با این مشکل روبرو هستند، به کارگزاری خود مراجعه کنند.
خریداران سهام دولتی برای اضافه برداشت پول‌شان به بانک و کارگزاری مراجعه کنند
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها