• کد خبر: ۳۳۰۳۳
  • تعداد بازدید: ۲۱۴
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۱۵ درصدی "قاروم"

هیات مدیره شرکت ارومیه پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی، معادل ۲۱۵ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ شرکت قند ارومیه عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۱۷۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به ۵۴۰ هزار و ۸ میلیارد ریال دارد.
بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه "قاروم" از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اصلاح وضعیت ساختارمالی شرکت باضوابط ومقررات سازمان بورس اوراق بهادار. وهمچنین ارتقاء نمادمعاملاتی شرکت وگسترش سطح فعالیت شرکت ازطریق منابع داخلی که در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.
بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق اهداف مهم دولت است

رئیس‌جمهور، ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق را ۲ هدف مهم دولت دوازدهم توصیف کرد و با تأکید بر اینکه دولت تمام توان خود را برای تحقق آن بکار گرفته است، اظهارداشت: در شرایط خاص منطقه‌ای و جهانی که در آن قرار گرفته‌ایم از همه دستگاه‌ها و رسانه ملی، روزنامه‌ها و فضای حقیقی و مجازی، درخواست می‌کنم که واقعیت‌ را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کند.
ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق اهداف مهم دولت است
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها