• کد خبر: ۳۳۰۳۵
  • تعداد بازدید: ۲۵۸
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

درآمد تجمعی "شرانل" ۵۰ درصد افزایش داشت

شرکت نفت ایرانول در دوره ۸ ماهه منتهی به پایان آبان ماه ۱۳۹۸، معادل ۱۸ هزار و ۹۳۱ میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ شرکت نفت ایرانول با سرمایه ۲ هزار میلیارد ریال گزارش فعالیت یک ماهه منتهی به پایان آبان ماه ۱۳۹۸ را منتشر کرد.
شرکت نفت ایرانول در دوره یک ماهه یاد شده، معادل ۲ هزار و ۶۵۳ میلیارد و ۶۲۵ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده است.
بررسی آمار تولید و فروش این شرکت نشان می‌دهد در این دوره "انواع روانکار" با تولید ۴۹ هزار و ۳۰۹ متر مکعب در صدر بیشترین تولید در بین محصولات شرکت نفت ایرانول قرار داشته است. در این دوره یک ماهه، همین محصول با فروش ۴۹ هزار و ۶۵۴ منر مکعب در صدر فروش‌های شهریور ماه "شرانل" قرار گرفت.
شرکت نفت ایرانول از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه سال جاری، معادل ۱۸ هزار و ۹۳۱ میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال محصول به فروش رسانده است که نسبت به دوره مشابه در سال پیش، از افزایش ۵۰ درصدی برخوردار بوده است.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

خریداران سهام دولتی برای اضافه برداشت پول‌شان به بانک و کارگزاری مراجعه کنند

در حالیکه قرار بود تا پایان خرداد اضافه برداشت خرید سهام دولتی به حساب سهام‌داران برگردد، همچنان پول برخی سهامداران برنگشته که معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد: این پول نزد ما نیست و به بانک‌ها برگشته است؛ لذا کسانی که از طریق بانک برای خرید سهام دولتی اقدام کرده‌اند و اضافه برداشت داشته‌اند، به بانک خود مراجعه کنند و درخواست برگشت آن را بدهند. همچنین افرادی که از طریق کارگزاری سهام خریده‌اند و با این مشکل روبرو هستند، به کارگزاری خود مراجعه کنند.
خریداران سهام دولتی برای اضافه برداشت پول‌شان به بانک و کارگزاری مراجعه کنند
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها