• کد خبر: ۳۳۱۱۵
  • تعداد بازدید: ۲۸۰
مدیرعامل فرابورس اعلام کرد؛

فرش قرمز فرابورس برای باشگاه‌های ورزشی

مدیر عامل شرکت فرابورس ایران، به موضوع ورود سهام سرخآبی‌ها به فرابورس اشاره کرد و گفت: ورود به بازار سرمایه مختص باشگاه‌های فوتبال نیست، بلکه سایر رشته‌های ورزشی نیز می‌توانند راه فوتبالی‌ها را ادامه دهند.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ «امیر هامونی» امروز (شنبه) در گفت‌وگویی با ورود سهام باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به بورس، صنعت ورزش، حرفه‌ای و اقتصادی‌تر خواهد شد و این اقدام باعث توسعه صنعت ورزش در کشور می‌شود.
مدیر عامل شرکت فرابورس ایران به زمان ورود سهام این دو باشگاه اشاره کرد و گفت: این موضوع وابسته به مصوبات است و باید دید خروجی آن‌ها چه خواهد بود؛ بنابراین نمی‌توان زمان دقیقی را برای ورود سهام این دو باشگاه به بورس اعلام کرد.
وی به آخرین وضعیت عرضه سهام استقلال و پرسپولیس به بورس پرداخت و گفت: اکنون در حال مذاکره با سازمان خصوصی‌سازی و وزارت ورزش و جوانان درباره عرضه سهام استقلال و پرسپولیس به بورس هستیم.
مدیر عامل شرکت فرابورس ایران اظهار داشت: طبق قانون تصویب شده در بودجه ۹۸ در حال برگزاری جلسات متعدد برای روشن شدن تکلیف عرضه سهام این دو باشگاه به بورس هستیم که ارکان مربوطه در این جلسه حضور فعال دارند.
وی خاطرنشان کرد: هفته‌ای یک یا دو بار به منظور تصمیم‌گیری برای ورود سهام استقلال و پرسپولیس جلساتی را برگزار کردیم که امیدواریم براساس خروجی جلسه تصمیمات لازم اتخاذ و مصوبات لازم اجرایی شوند.
هامونی به اختلاف نظرات موجود در مورد نحوه ورود سهام این دو باشگاه به بورس اشاره کرد و افزود: امیدواریم با مشخص شدن نحوه واگذاری سهام سرخابی‌ها بتوان هر چه زودتر آن را به مرحله اجرا در آورد.
مدیر عامل شرکت فرابورس ایران گفت: با ورود سهام استقلال و پرسپولیس یک صنعت جدید به بازار ورود پیدا می‌کند که بورس به تامین مالی این صنعت و رشد آن کمک خواهد کرد.

منبع: ایرنا
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ممنوعیت انجام معاملات الگوریتمی تا اطلاع ثانوی

محسن خدابخش، مدیریت نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه‌ای استفاده از معاملات الگوریتمی و تقسیم سفارشات توسط کلیه مشتریان برخط در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را ممنوع کرد.
ممنوعیت انجام معاملات الگوریتمی تا اطلاع ثانوی
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها