• کد خبر: ۳۳۱۲۵
  • تعداد بازدید: ۲۷۱
حسابرسی شده منتشر شد؛

مروری بر صورت‌های مالی ۶ ماهه "وتجارت"

بانک تجارت در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۵ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش ۵۵ درصدی در زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۶ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۹۹ ریال اعلام کرده بود.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ بانک تجارت با سرمایه ۲۲۳ هزار و ۹۲۶ میلیارد و ۱۲۷ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.
بانک تجارت در دوره یاد شده، مبلغ ۹ هزار و ۹۸۷ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بر این اساس مبلغ ۴۵ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته کاهش ۵۵ درصدی در شناسایی زیان داشته است.
بانک تجارت افزایش ۳۲ درصدی جمع درآمد‌های مشاع را از دلایل اصلی کاهش ۵۵ درصدی زیان خالص و زیان هر سهم در این دوره نسبت به دوره پیش ذکر کرده است.
با احتساب زیان انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۱۱۹ هزار و ۵۰۰ میلیارد و ۵۴۳ میلیون ریال زیان انباشته پایان دوره در حساب‌های این شرکت منظور شد.
لازم به ذکر است، در گزارش حسابرسی شده بانک تجارت نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تغییری مشاهده نمی‌شود.
"وتجارت" در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۲ هزار و ۶۵ میلیارد و ۹۰۸ میلیون ریال زیان خالص محقق کرد و بدین ترتیب مبلغ ۹۹ ریال زیان به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.
همچنین بر اساس این گزارش، بانک تجارت در صورت‌های مالی تلفیقی دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، زیان هر سهم را با ۶۵ درصد کاهش نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، ۳۲ ریال و زیان خالص را ۶ هزار و ۸۶۲ میلیارد و ۹۴۱ میلیون ریال اعلام کرده است.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها