• کد خبر: ۳۳۴۴۷
  • تعداد بازدید: ۳۴۴
  • تعداد نظرات: ۱ نظر
در گفت و گویی مطرح شد؛

توضیحات نوبخت درباره افزایش حقوق کارکنان بصورت پلکانی معکوس

رئیس سازمان برنامه و بودجه، گفت: علاوه بر افزایش ۱۵ درصدی با استفاده از روش پلکانی نزولی حقوق کارکنان به کف حقوق در نظر گرفته شده افزایش پیدا می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ محمدباقر نوبخت در گفت‌وگویی در خصوص افزایش پلکانی حقوق کارمندان، گفت: به صورت متوسط منابع افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان دولت در لایحه بودجه سال ۹۹ دیده شده است، اما سناریوی برای عملکرد افزایش حقوق پلکانی کارمندان نیز در نظر گرفته‌ایم.
نوبخت افزود: به صورت مثال در راه‌کار افزایش پلکانی حقوق کارکنان دولت کف حقوق ۳ میلیون تا ۲ میلیون ۷۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود که باید به صورت پلکانی نزولی افرادی که کمتر از میزان مشخص شده حقوق دریافت می‌کنند به این حداقل برسند.
وی ادامه داد:حقوق افرادی که بیش از سقف تعیین شده است ۱۲ درصد افزایش پیدا کند و ۳ درصد دیگر به حقوق افرادی که زیر سقف مشخص شده است تخصیص داده شود.
این عضو کابینه دولت دوازدهم با بیان اینکه سناریو‌های متفاوتی را در نظر داریم که در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ درنظر گرفته شده است، تصریح کرد: هر تصمیمی که در زمینه افزایش پلکانی حقوق کارکنان در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه و صحن علنی مجلس مورد تصویب قرار بگیرد اجرا می‌کنیم.


منبع: خبرگزاری خانه ملت
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۳
افزایش ها موضوع و انگیزه کارکنان و بازنشستگان با رتبه و درجه های بالاتر که دیگر حالا با حقوق های پائین در حال همسان شدن هستند را از بین می برد و بقول معروق حقوق یک معلم ابتدایی کم کم با حقوق یک سرهنگ بازنشسته در حال نزدیکی و یکی شدن است لذا باید فاتحه عدالت اجتماعی را با این بی تدبیری حکومت خواند........ اینها فقط می خواهند از جیب یکی بردارند و در جیب کس دیگر بگذارند تا ساکت شود زیرا خود عرضه تعامل با دنیارا ندارند ...
خبر ویژه

نرخ ارز به‌زودی پایین می‌آید

رئیس کل بانک مرکزی با تشریح دلایل افزایش نرخ ارز در ماه‌های گذشته گفت: دولت هنوز ارزی که مصرف می‌کند با قیمت ۴۲۰۰ تومان است و بنابراین افزایش قیمت ارز تاثیری در درآمد‌های دولت ندارد.
نرخ ارز به‌زودی پایین می‌آید
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها