• کد خبر: ۳۳۵۲۱
  • تعداد بازدید: ۴۷۰
نگاهی به لایحه بودجه سال ۹۹؛

منابع جدید برای همسازن‌سازی حقوق بازنشستگان خلق می‌شود

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ گفت: کمیسیون تلفیق در تلاش است بخشی از منابع بدست آمده از "مدیریت هزینه‌های شرکت‌های دولتی" را به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اختصاص دهد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ هادی قوامی در گفت‌وگویی درخصوص همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در سال آینده، گفت: اکثر نمایندگان کمیسیون تلفیق پیگیر و خواهان افزایش منابع برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان هستند چراکه ۶ هزار میلیارد تومان برای تحقق این مهم کافی نیست.
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیسیون تلفیق بودجه سال سال آینده به دنبال خلق منبع جدیدی برای افزایش بودجه مرتبط با همسان‌سازی حقوق بازنشستگان است، افزود: از آنجا که حدود ۱۵ هزار میلیارد تومان از بخش مربوط به "مدیریت هزینه‌های شرکت‌های دولتی" بدست میاید، کمیسیون در تلاش است بخشی از این منبع را به همسان‌سازی حقوق بازنشستگان اختصاص دهد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ با اشاره به اینکه ۶ هزار میلیارد تومانی که دولت برای افزایش یا همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کنار گذاشته کفاف این مهم را نمی‌دهد، ادامه داد: لازم است با توجه به تورم بالای موجود در کشور-که شرایط سختی را به مردم به ویژه بازنشستگان کشور -تحمیل کرده است- مبلغ در نظر گرفته شده برای همسان‌سازی افزایش پیدا کند.


منبع: خبرگزاری خانه ملت
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

نرخ ارز به‌زودی پایین می‌آید

رئیس کل بانک مرکزی با تشریح دلایل افزایش نرخ ارز در ماه‌های گذشته گفت: دولت هنوز ارزی که مصرف می‌کند با قیمت ۴۲۰۰ تومان است و بنابراین افزایش قیمت ارز تاثیری در درآمد‌های دولت ندارد.
نرخ ارز به‌زودی پایین می‌آید
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها