• کد خبر: ۳۴۲۱۶
  • تعداد بازدید: ۳۹۹
بیمه مرکزی:

ارائه خدمات بیمه‌ای غیرحضوری به شرکت‌ها ابلاغ شد

بر اساس بخشنامه جدید بیمه مرکزی، نیازی به حضور فیزیکی نمایندگی‌ها و کارگزاران رسمی بیمه در دفاتر خود تا ۱۵ اردیبهشت نیست و ارائه خدمات بیمه‌ای غیرحضوری به همه شرکت‌ها ابلاغ شده است.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی؛ برای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و کاهش شیوع کرونا ویروس، حضور نمایندگی‌های شرکت‌های بیمه و کارگزاران در دفاتر خود ضروری نیست.
بر اساس این گزارش، پیرو تصمیم دولت در راستای کنترل کرونا و با توجه به بخشنامه صادره در ۲۱ اسفند ۹۸، بیمه مرکزی در خصوص مراجعه بیمه‌گذاران به سایت شرکت‌های بیمه و خرید بیمه‌نامه برخط و با توجه به شرایط خاص کشور و ایجاد محدودیت فعالیت برخی مشاغل، به اطلاع می‌رساند؛ تا ۱۵ اردیبهشت، نیازی به حضور نمایندگان و کارگزاران رسمی بیمه در دفاتر خود نیست.
صدور بیمه‌نامه آنلاین و تمدید خودکار بیمه‌نامه‌های شخص ثالث دارندگان وسایل نقلیه تا پانزدهم اردیبهشت از جمله تصمیم‌های صنعت بیمه برای پیشگیری از ابتلای هموطنان به بیماری کرونا بوده است.
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت روز شنبه اعلام کرد: تاکنون ۳۵۴۰۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۵۱۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۱ هزار و ۶۷۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند.


 

منبع: بیمه مرکزی
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها