• کد خبر: ۳۶۷۶۹
  • تعداد بازدید: ۳۸۲
مدیرعامل بانک پارسیان در گفتگوی اختصاصی با عصر مالی:

تکلیف سهامداران خرد، قبل از ادغام بانک‌ها نظامی مشخص شده است

به گفته مدیرعامل بانک پارسیان، بانک مرکزی به گونه‌ای ادغام ۵ بانک نظامی در بانک سپه را به پیش برده است تا آسیبی به بانک‌ها و سهامدارانشان وارد نشود و این کار طبق برنامه در حال انجام است.
کوروش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس کانون بانک‌های خصوصی در گفت‌وگو با پایگاه خبری عصر مالی اظهار داشت: ۵ بانک نظامی طبق برنامه و با برگزاری مجامع مربوط و انتقال سهام آنها، در حال ادغام در بانک سپه هستند که قبل از ادغام بانک‌های نظامی، تکلیف سهامداران خرد برخی از بانک‌ها و دارایی و بدهی‌های این بانک‌ها هم توسط گروه کارشناسی مشخص و برای آن تعیین تکلیف شده است.
مدیرعامل بانک پارسیان تصریح کرد: با ادغام بانک‌ها و با برنامه‌های درست پولی و مالی، سیستم بانکی کشور نفس تازه‌ای خواهد کشید و شرایط مطلوبی را پیش روی خود خواهد داشت، زیرا در دوره نظم دهی به شبکه بانکی این تصمیم در حال رخ دادن است که یک حرکت خوبی ارزیابی می‌شود.
رئیس کانون بانک‌های خصوصی با بیان اینکه ۵ بانک از ۳۱ بانک کشور در اختیار نهاد‌های نظامی کشور است افزود: اینکه ۵ بانک در یک بانک در طی چند سال ادغام شوند تاکنون چنین تجربه‌ای در کشور وجود نداشته است، بنابراین این ادغام یک تجربه جدید به حساب می‌آید که بانک سپه در یک برنامه منسجم کار‌های مربوطه را انجام داده است.
کوروش پرویزیان اظهار امیدواری کرد: با توجه به ادغام ۵ بانک نظامی در بانک سپه، این بانک بتواند با استفاده از عملکرد و برنامه‌های خوب این بانک‌ها و همچنین استفاده از ظرفیت‌های بالقوه آن‌ها به بزرگترین، کارآمدترین و بهترین بانک کشور تبدیل شود.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها