• کد خبر: ۳۷۰۶۸
  • تعداد بازدید: ۱۰۷
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد خرداد ماه "وصنعت"

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۲ هزار و ۷۶۹ میلیارد و ۲۵۴ میلیون ریال به ۲۲ هزار و ۷۹۲ میلیارد و ۷۶۳ میلیون ریال رسید. 
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.
شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۴ هزار و ۵۵ میلیارد و ۸۰۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۰ هزار و ۲۳ میلیارد و ۵۰۹ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.
بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۸۴۲ میلیارد و ۱۱ میلیون ریال به ۱۴ هزار و ۸۹۷ میلیارد و ۸۱۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت نیز با افزایش ۲ هزار و ۷۶۹ میلیارد و ۲۵۴ میلیون ریال معادل ۲۲ هزار و ۷۹۲ میلیارد و ۷۶۳ میلیون ریال محاسبه شد.
"وصنعت" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۷۹ میلیارد و ۱۰۱ میلیون ریال به مبلغ ۶۷۷ میلیارد و ۲۴۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۹۸ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال سود کسب کرد.
شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۸۶۵ میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال خریداری کرد.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها