• کد خبر: ۳۸۲۵۲
معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی:

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۲۰ میلیون تومان نزدیک شد/ قیمت ۶۰ درصد سهام عدالت به ۱۱ میلیون تومان می‌رسد

معاون شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: در حال حاضر ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی بیش از ۱۹ میلیون تومان است و قیمت ۶۰ درصد آن به بالای ۱۱ میلیون تومان می‌رسد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی، علیرضا ماهیار در گفت وگویی درباره ارزش روز سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی اظهار داشت: در حال حاضر ارزش سهام ۵۳۲ هزار تومن سهام عدالت سهامداران به بیش از ۱۹ میلیون تومان رسیده‌است.
وی در پاسخ به این سوال که ارزش ۶۰ درصد این سهام چقدر خواهد بود، گفت: قرار بر این است که تا عید غدیر امکان آزادسازی ۶۰ درصد سهام عدالت فراهم شود که ارزش این ۶۰ درصد بیش از ۱۱ میلیون تومان است.
معاون شرکت سپرده گذاری مرکزی درباره پیگیری مشمولانی که اقدام به فروش ۳۰ درصد کرده‌اند، اما تا کنون پول آن به حساب‌شان واریز نشده است، تاکید کرد: با بخشنامه سرکت سپرده‌گذاری مرکزی، اطلاعات مشمولان سهام عدالت از طریق وب سرویس‌هایی در اختیار کارگزاری‌ها قرار گرفته است که مشمولان می‌توانند با مراجعه حضوری و غیرحضوری به کارگزاری‌های خود اطلاعات فروش و واریز وجه را دریافت کنند
وی با تاکید بر اینکه هیچ الزامی برای مراجعه حضوری به کارگزاری‌ها و برای جلوگیری از خطر ابتلا به کرونا نیست و متقاضیان می‌توانند به طور غیرحضوری این اطلاعات را دریافت کنند، گفت: تمام درخواست‌ها به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه شاهکار و به صورت برخط قابل پیگری است و کارگزاری خدمات برخط ارایه می‌دهند.
ماهیار تاکید کرد: شرط دریافت اطلاعات به صورت غیر حضوری از آخرین وضعیت فروش سهام عدالت این است که شماره همراه به نام فرد مشمول سهام عدالت باشد. اگر سیم کارت و شماره همراه فرد مشول سهام عدالت که نسبت به فروش سهام خود اقدام کرده، به نامش باشد، می‌تواند از طریق درگاه‌های آنلاین درخواست خود را ثبت و از کارگزاری خود پیگیری کند.
معاون شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با اشاره به آن دسته از مشمولانی که نمی‌دانند با کدام کارگزاری باید در تماس باشند یا اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت غیرحضوری چگونه دریافت کنند، اظهار داشت: تمام مشمولان سهام عدالت و یا افرادی که در بحث فروش سهام خود دچار مشکل شده‌اند، می‌توانند با مرکز تماس ۱۵۶۹ تماس بگیرند و با وارد کردن کد ۱ و شماره ملی خود از کارگزاری خود مطلع و سایر اطلاعات را دریافت کنند؛ بنابراین تاکید می‌شود که نیازی به حضور فیزیکی افراد برای دریافت این اطلاعات نیست.
وی گفت: تا کنون بیش از ۲ میلیون و ۳۹۲ هزار مشتری درخواست فروش سهام عدالت خود را ثبت کرده‌اند که از این تعداد یک میلیون و ۱۲۲ هزار نفر از طریق شبکه بانکی و یک میلیون و ۲۷۰ هزار نفر از طریق کارگزاری‌ها سفارش فروش داده‌اند.


منبع: ایلنا
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل: