• کد خبر: ۳۸۴۱۶
  • تعداد بازدید: ۶۷
در دوره ۳ ماهه؛

"شراز" به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۶۱۰ ریال کنار گذاشت

شرکت پالایش نفت شیراز در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۶۱۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۸۱۰ اعلام شده بود، از کاهش ۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی، پالایش نفت شیراز با سرمایه یک هزار و ۲۷ میلیارد و ۵۴۹ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۳ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.
پالایش نفت شیراز در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۶۸۱ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۲ هزار و ۶۱۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۷ درصدی برخوردار است.
یادآوری می‌شود "شراز" در دوره ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده) سود هر سهم را مبلغ ۲ هزار و ۸۱۰ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۸۸۷ میلیارد و ۴۹۴ میلیون ریال قید کرده است.


منبع: سنا
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه

ممنوعیت انجام معاملات الگوریتمی تا اطلاع ثانوی

محسن خدابخش، مدیریت نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه‌ای استفاده از معاملات الگوریتمی و تقسیم سفارشات توسط کلیه مشتریان برخط در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را ممنوع کرد.
ممنوعیت انجام معاملات الگوریتمی تا اطلاع ثانوی
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها