• کد خبر: ۴۰۴۴۲
  • تعداد بازدید: ۴۴
با نماد «وسکهبو»؛

شرکت سرمایه گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد در بورس تهران درج شد

شرکت سرمایه گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد با سرمایه ۳۹.۰۸۴ میلیارد ریال با نماد «وسکهبو» به عنوان بیست و ششمین شرکت سرمایه گذاری استانی در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی، در راستای اجرای ابلاغیه مقام معظم رهبری به تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹و آیین‌نامه اجرایی آزاد سازی سهام عدالت مصو چهارم مرداد ماه شورای عالی بورس و اوراق بهادار، بر اساس مصوبه جلسه مورخ ۱۲ شهریور، هیئت پذیرش، با پذیرش شرکت سرمایه گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان بیست و ششمین شرکت سرمایه گذاری استانی و پانصد و هفتاد و ششمین شرکت در بورس اوراق بهادار تهران موافقت شد و در گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» و بخش «سایر واسطه گری‌های مالی» با کد صنعت ۵۶۹۹ و نماد «وسکهبو، Vasekahboo» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج گردید.
شایان ذکر است که شرکت سرمایه گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد از تاریخ ۲۳ مهر ماه، تحت شماره ۱۰۹۵۸ به عنوان ناشر نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است. مدارک و مستندات و اطلاعات مالی شرکت در تارنمای سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال) افشا شده است.






منبع: سنا
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل:
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربیننده ترین خبرها