• کد خبر: ۴۱۴۷۴
طی دوره منتهی به آبان ماه؛

"کاوه" ۷۰ هزار میلیارد ریال فروخت

مقایسه فروش شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در آبان ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال گذشته، حکایت از رشد ۲۶۳ درصدی در میزان فروش شرکت دارد.مقایسه فروش شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در آبان ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال گذشته، حکایت از رشد ۲۶۳ درصدی در میزان فروش شرکت دارد.
به گزارش پایگاه خبری عصر مالی، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش صورت وضعیت فعالیت یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه سال جاری را منتشر کرد.
بر اساس این گزارش، میزان فروش ماهیانه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در آبان ماه امسال ۱۴ هزار و ۵۲۴ میلیارد و ۴۰۹ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ماه ۹۹ رشد ۱۹ درصدی داشته است.
مقایسه فروش "کاوه" در آبان ماه ۹۹ با ماه مشابه در سال ۹۸ از افزایش ۲۶۳ درصدی میزان فروش برخوردار است.
همچنین، میزان فروش داخلی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در ماه آبان مبلغ ۵ هزار و ۶۳۱ میلیارد و ۲۵۳ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ۹۹ افزایش ۳ درصدی داشته است.
بیشترین میزان فروش داخلی این شرکت در آبان ماه امسال، شمش بیلت داخلی به مبلغ ۵ هزار و ۶۳۱ میلیارد و ۲۵۳ میلیون ریال بوده است.
فروش صادراتی "کاوه" در آبان ماه امسال مبلغ ۸ هزار و ۸۸۹ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال بوده است که نسبت به مهر ماه ۹۹ از رشد ۳۳ درصدی حکایت دارد.
بیشترین میزان فروش صادراتی شرکت در آبان ماه امسال، شمش بیلت صادراتی مبلغ ۸ هزار و ۶۵۵ میلیارد و ۸۷۵ میلیون ریال بوده است.
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از ابتدای سال مالی تا انتهای آبان ماه ۹۹ در مجموع مبلغ ۷۰ هزار و ۸ میلیارد و ۶۷۸ میلیون ریال فروش داشته است که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال ۹۸ رشد ۹۸ درصدی داشته است.
نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل: