• کد خبر: ۴۳۷۱۴
طی بهمن ماه؛

ارزش بازار "میدکو" کاهشی شد

ارزش بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۵ میلیارد و ۸۶ میلیون ریال به ۱۸ میلیارد و ۴۷۴ میلیون ریال رسید.

به گزارش عصر مالی، شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با سرمایه ۴۵ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.
شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۰ بهمن ماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک میلیارد و ۹۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۲۳ میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.
بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این تغییری نکرد. در حالی که ارزش شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با کاهش ۵ میلیارد و ۸۶ میلیون ریال معادل ۱۸ میلیارد و ۴۷۴ میلیون ریال محاسبه شد.
شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه طی دوره یک ماهه منتهی به بهمن ماه سهام هیچ شرکت بورسی را نخرید و نفروخت.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل: