• کد خبر: ۴۳۹۱۸
با رشد ۴۶۴۵ واحدی؛

شاخص صعودی شد

بازار سرمایه امروز برخلاف روز‌های گذشته روندی صعودی داشت و شاخص کل بورس بیش از ۴۰۰۰واحد صعود کرد.

به گزارش عصر مالی، شاخص کل بورس با ۴۶۴۵واحد صاود در رقم یک میلیون و ۱۸۶هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۱۸۸واحد صعود و رقم ۴۳۱هزار و ۶۱۳واحد را ثبت کرد. معامله گران این بازار ۷۱۷هزار معامله به ارزش ۵۶هزار و ۲۱۲میلیارد ریال انجام دادند.
در جریان معاملات امروز، بیشترین حجم معاملات با نماد خساپا ۸۸۵.۴ میلیون سهم، خودرو ۵۰۶ میلیون سهم، وتجارت ۴۷۸.۱ میلیون سهم، وبصادر ۲۰۱.۵ میلیون سهم و وبملت ۱۳۳.۵ میلیون سهم بوده است.
صنعتی و معدنی گل گهر، فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی چادرملو، پالایش نفت بندرعباس، فولاد خوزستان و فراوری معدنی اپال کانی پارس نسبت به سایر نماد‌ها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل ملی صنایع مس ایران نسبت به سایر نماد‌ها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.
شاخص کل فرابورس هم با ۵۴واحد افزایش رقم ۱۶هزار و ۹۷۹ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۵۵۲ هزار معامله به ارزش ۱۲۹هزار و ۸۳۱میلیارد ریال انجام شد.
پلیمر آریال ساسول، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، سرمایه گذاری صبا تامین، پتروشیمی زاگرس و پتروشیمی غدیر نسبت به سایر نماد‌ها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل بیمه پاسارگاد و سهامی ذوب آهن اصفهان نسبت به سایر نماد‌ها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل: