• کد خبر: ۴۳۹۴۹

«شستا» در تدارک مجمع افزایش سرمایه

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی خود جهت شرکت در مجمع عمومی شرکت با موضوع تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه دعوت به عمل آورد.

به گزارش عصر مالی، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با نماد معاملاتی شستا از برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده با جزئیات زیر خبر داد.
الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی:
با عنایت به مجوز افزایش سرمایه با شماره مجوز DPM-IOP-۹۹A-۲۱۲ مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان، ولی عصر، پایین‌تر از پارک‌وی، مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار میگردد حضور بهم رسانند.
ب– دستور جلسه:
تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه
سایر موارد
توضیحات:
اصلاح ماده ۷ اساسنامه مرتبط با میزان سرمایه و تعداد سهام. همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا حسب نامه شماره ۱۰۴/۳۱ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ستاد مبارزه با بیماری کرونا و ابلاغیه شماره ۴۴۰/۰۵۰/ب/۹۸ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر اینکه تا اطلاع ثانوی برگزاری مجامع عمومی شرکت‌ها صرفا در شرایطی می‌باشد که حداکثر با حضور ۱۵ نفر سهامداران حقوقی و یا حقیقی انجام گیرد، درخواست می‌گردد با مشاهده همزمان جلسه مجمع از طریق سایت WWW.SSIC.IR و عدم حضور فیزیکی، هیات مدیره را در برگزاری مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام در زمان مقرر یاری فرمایید.
ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه:
ارائه اصل معرفی نامه از سوی نمایندگان اشخاص حقوقی و همچنین اصل کارت ملی برای تمامی مراجعین محترم جهت ورود به جلسه الزامی است.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل: