• کد خبر: ۴۶۹۳۶

"گپارس" شفاف سازی کرد

شرکت مجتمع های گردشگری و امور رفاهی کارگزاران پارس به نامه دریافتی از سامانه کدال مبنی بر اعلام و انتشار دلایل مربوط به تاخیر تکمیل، ارسال مدارک و شفاف سازی نتایج حاصل از انجام افزایش سرمایه پاسخ داد.

به گزارش عصرمالی، در این نامه آمده است: علی رغم تلاش ها و مذاکرات انجام شده هیئت مدیره با اکثر شرکت های تامین سرمایه در خصوص تعهد پذیره نویسی با توجه به نوسانات اخیر بازار سرمایه طبق مذاکرات صورت پذیرفته شده با آنها و اعلام تعویق پذیرش تعهد پذیره نویسی تا ثبات شرایط بازار از سوی آنها و همچنین هزینه بالای متعهد پذیره نویس متاسفانه این موضوع میسر نگردید که برای حل این مشکل از طریق سهامداران عمده تامین مالی انجام و تا تاریخ ١۴٠٠.٠۶.٣١ حدود یک سوم مبلغ افزایش سرمایه به صورت نقد دریافت که مقرر شد در افزایش سرمایه آتی از محل مطالبات حال شده سهامداران محاسبه و منظور گردد.

کماکان مذاکره با شرکت های دیگر تامین سرمایه برای پذیرش تعهد پذیره نویسی در دستور کار شرکت قرار دارد. لذا مجدداً نسبت به تهیه گزارش اصلاحی افزایش سرمایه پس از انجام حسابرسی صورت های مالی شش ماهه اقدام و نسبت به انتشار اطلاعات مربوطه جهت اطلاع سهامداران محترم و عموم اقدام خواهد شد.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل: