• کد خبر: ۴۷۳۲۰

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت

امروز سهامداران شرکت‌های خدمات انفورماتیک، بورس کالای ایران و کشت و صنعت پیاذر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های فرابورس ایران، بیمه اتکایی ایرانیان و ریل پرداز نو آفرین ایران در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش عصر مالی به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۹ هزار و ۵۰۰ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۹۳ هزار و ۹۵۱ واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۴ میلیارد و ۹۲۴ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۳ هزار و ۶۸۹ میلیارد تومان در بیش از ۴۵۰ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های خدمات انفورماتیک، بورس کالای ایران و کشت و صنعت پیاذر بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های قند لرستان، پارس الکتریک و مهندی نصیر ماشین بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازار‌های فرابورس ایران با معامله ۲ میلیارد و ۱۰۴ میلیون ورقه به‌ارزش ۳ هزار و ۹۹ میلیارد تومان در ۲۶۴ هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۳۷ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۹ هزار و ۸۰۸ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های فرابورس ایران، بیمه اتکایی ایرانیان و ریل پرداز نو آفرین امروز بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های تجارت الکترونیک پارسیان کیش، تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

نظرات
نظر خود را بیان کنید
نام:
ایمیل: