عصرمالی

بازار سرمایه
مروری بر پرتفوی یک ماهه

مروری بر پرتفوی یک ماهه "سرچشمه"

شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰، فروشنده و خریدار سهام هیچ شرکت بورسی نبود.
عرضه اولیه در فرابورس
دوم تیرماه صورت می‌گیرد؛

عرضه اولیه در فرابورس

عرضه اولیه سهام «شرکت محصولات کاغذی لطیف» با نماد «لطیف» روز چهارشنبه (۲ تیرماه) در فرابورس ایران انجام می‌شود.
طی ۱۲ ماه؛

"وصندوق" ۲۰۵۵ ریال سود ساخت

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۵۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۳۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۹۹ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
افزایش ۳۷۶۵ درصدی در سود

افزایش ۳۷۶۵ درصدی در سود "ونوین"

بانک اقتصاد نوین در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۳ هزار و ۷۶۵ درصدی در سود هر سهم، افزایش ۳ هزار و ۷۸۵ درصدی در سود خالص داشته است.
همراهی شاخص با رییس جمهور منتخب

همراهی شاخص با رییس جمهور منتخب

شاخص کل بازار بورس امروز (یکشنبه، ۳۰ خردادماه) در ادامه روند صعودی خود، حدود یک هزار و ۶۹۱ واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۱۶۳ هزار واحد رسید.
اصلاحات تابلو قرمز بازار پایه لغو شد
با مصوبه سازمان بورس؛

اصلاحات تابلو قرمز بازار پایه لغو شد

فرابورس از لغو اصلاحات مربوط به تابلو قرمز بازار پایه و لزوم بازبینی نسبت به طبقه بندی شرکت های درج شده در این تابلو ظرف مدت ۵ روز کاری از تاریخ ابلاغ مصوبه خبر داد.
بازار سرمایه، شفاف‌ترین سرپناه برای نقدینگی و تامین مالی
رییس هیات مدیره شرکت بورس تهران مطرح کرد:

بازار سرمایه، شفاف‌ترین سرپناه برای نقدینگی و تامین مالی

رییس هیات مدیره شرکت بورس تهران گفت: با توجه به نوسان شدید بازار و اصلاح شاخص بورس در چند ماه گذشته، امروز همه می‌دانند که شفاف‌ترین سرپناه برای نقدینگی و تأمین مالی بازار سرمایه است، به طور حتم دولت آینده نیز به این موضوع توجه خواهد کرد.
مروری بر کارنامه

مروری بر کارنامه "فرابورس"

شرکت فرابورس ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۲۲۷ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۲۲۸ درصدی در سود عملیاتی داشته است.
افزایش سود
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

افزایش سود "لخزر" چشمگیر بود

شرکت صنعتی پارس خزر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، افزایش ۱۳۷ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۹۹ درصدی در سود عملیاتی داشته است.
روی خوش شاخص به انتخابات

روی خوش شاخص به انتخابات

شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه، ۲۹ خردادماه) حدود ۱۴ هزار و ۳۱۰ واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۱۶۱ هزار واحد رسید.
سود
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود "سدبیر" افزایش یافت

شرکت سرمایه گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۳ هزار و ۳۸۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۹۰۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۷۶ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
طی ۱۲ ماه؛

"وبشهر" ۸۵۴ ریال سود ساخت

شرکت توسعه صنایع بهشهر در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۸۵۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۴۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۴۶ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
مروری بر کارنامه یک ساله

مروری بر کارنامه یک ساله "تبرک"

گروه کارخانجات صنعتی تبرک در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۴۷۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۴۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۸ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
سوت پایان قرمز

سوت پایان قرمز

در معاملات امروز بازار سرمایه هر سه شاخص این بازار روندی نزولی داشتند و شاخص کل بورس بیش از ۲۴۰۰ واحد کاهش یافت.