عصر مالی

صفحه نخست/شرکت ها و مجامع
طی اردیبهشت ماه؛

"زکوثر" خریدار و فروشنده نبود

شرکت سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، خریدار و فروشنده سهام سهام هیچ شرکت بورسی نبود.
افزایش سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

افزایش سود هر سهم "غمهرا" چشمگیر بود

گروه تولیدی مهرام در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۲۷۶ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۳۳ اعلام شده بود، افزایش ۳۲۷ درصدی را نشان می‌دهد.
افزایش ۱۵۰ درصدی سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته به ثبت رسید؛

افزایش ۱۵۰ درصدی سود هر سهم "آسیا"

بیمه آسیا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۷۰۰ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۸۰ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.
مروری بر عملکرد ۱۲ ماهه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد ۱۲ ماهه "شراز"

شرکت پالایش نفت شیراز در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۴۸۳ ریال سود اختصاص داد که نسبت به دوره گذشته که سود هر سهم ۵ هزار و ۲۲۳ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۷۲ درصدی برخوردار است.
چرایی توقف نماد معاملاتی بانک دی
در کدال متشر شد؛

چرایی توقف نماد معاملاتی بانک دی

کدال با صدور اطلاعیه‌ای ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع‌رسانی در پی توقف نماد معاملاتی بانک دی را اعلام کرد.
ارزش بازار
طی فروردین ماه؛

ارزش بازار "وبانک" به ۲۵۵ هزار میلیارد رسید

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۸۱ هزار و ۱۱۵ میلیارد و ۶۶۶ میلیون ریال به ۲۵۵ هزار و ۵۲۳ میلیارد و ۳۱۱ میلیون ریال رسید.
سرمایه
با موافقت سازمان بورس؛

سرمایه "وتوصا" افزایش یافت

سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۵۱ درصدی گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران از محل سود انباشته و سایر اندوخته‌ها موافقت کرد.
طی فروردین ماه؛

"صبا" ۴ هزار میلیارد ریال سود کسب کرد

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴ هزار و ۶۴۶ میلیارد و ۴۷۶ میلیون ریال سود کسب کرد.
طی فروردین ماه؛

"ورنا" خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی رنا در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۲۰ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال سود کسب کرد.
طی فروردین ماه؛

"وساخت" تنها فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۴۶ میلیارد و ۸۰۴ میلیون ریال سود کسب کرد.
سود هر سهم
نسبت به دوره گذشته؛

سود هر سهم "وسپه" تغییر چندانی نداشت

شرکت سرمایه‌گذاری سپه در دوره ۳ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۵۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۸ درصدی برخوردار است.
۶ بانک در میان ۵۰ شرکت فعال‌تر بورس
آمار سه ماهه چهارم سال ۹۸ مشخص کرد:

۶ بانک در میان ۵۰ شرکت فعال‌تر بورس

آمار‌های منتشر شده از سوی بورس اوراق بهادار تهران نشان می‌دهد که ۶ بانک در میان ۵۰ شرکت فعال‌تر بورس در دوره سه ماهه چهارم سال ۹۸ قرار دارند.
طی اسفند ماه؛

"وآوا" خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری آوا نوین در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴۵۴ میلیارد و ۳۰۳ میلیون ریال سود کسب کرد.
طی اسفند ماه؛

"سمگا" خریدار و فروشنده بود

گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳۰ میلیارد و ۹۹۱ میلیون ریال سود کسب کرد.
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربازدید ها