عصر مالی

صفحه نخست/شرکت ها و مجامع
پیشنهاد افزایش سرمایه ۵۸۵ درصدی
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۵۸۵ درصدی "وپارس"

هیات مدیره بانک پارسیان پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۳۸ هزار و ۹۹۱ میلیارد ریالی، معادل ۶۸۵ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "دتوزیع" کاهشی بود

شرکت توزیع داروپخش در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۳۸۷ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۹۳۸ ریال اعلام شده بود، کاهش ۵۹ درصدی را نشان می‌دهد.
پیشنهاد افزایش سرمایه ۶۷ درصدی
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۶۷ درصدی "بساما"

هیات مدیره بیمه سامان پیشنهاد افزایش سرمایه یک هزار میلیارد ریالی، معادل ۶۷ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
بانک قرض الحسنه مهر ایران در صف افزایش سرمایه
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر خبر داد؛

بانک قرض الحسنه مهر ایران در صف افزایش سرمایه

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از برنامه این بانک برای کسب مجوز از بانک مرکزی و سازمان بورس برای افزایش سرمایه خبر داد.
ارزش بازار
طی مرداد ماه؛

ارزش بازار "تاصیکو" افزایشی بود

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۳ هزار و ۶۵۷ میلیارد و ۳۴۳ میلیون ریال به ۸۵ هزار و ۸۰۱ میلیارد و ۱۶۱ میلیون ریال رسید.
سود هر سهم
نسبت به دوره گزارش حسابرسی نشده؛

سود هر سهم "سیمرغ" تغییری نداشت

شرکت سیمرغ در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۱ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم صفر ریال اعلام شده بود، افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد.
تعیین سود ۱۱۶۰ ریالی هر سهم
در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود ۱۱۶۰ ریالی هر سهم "دتوزیع"

مجمع عمومی شرکت توزیع داروپخش تقسیم مبلغ یک هزار و ۱۶۰ ریال سود نقدی و یک هزار ۲۸۴ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
صورت‌های مالی ۶ ماهه
حسابرسی شده منتشر شد؛

صورت‌های مالی ۶ ماهه "ثمسکن"

گروه سرمایه‌گذاری مسکن در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۴ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده خود، تغییری نداشته است.
پیشنهاد افزایش سرمایه ۹۰ درصدی
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۹۰ درصدی "شیران"

هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران پیشنهاد افزایش سرمایه ۴ هزار و ۱۶۶ میلیارد و ۸۹ میلیون ریالی، معادل ۹۰ درصد سرمایه شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
مجوز افزایش سرمایه
با موافقت سازمان بورس؛

مجوز افزایش سرمایه "اتکای" صادر شد

سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۳۰ درصدی شرکت بیمه اتکایی ایرانیان از از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی موافقت کرد.
درآمد
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

درآمد "شاراک" و "پارس" افزایشی بود

شرکت‌های پتروشیمی شازند و پارس با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آن‌ها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
درآمد چند شرکتی پتروشیمی و نفتی افزایشی بود
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

درآمد چند شرکتی پتروشیمی و نفتی افزایشی بود

شرکت‌های پتروشیمی غدیر، سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران، نفت ایرانول و صنایع پتروشیمی کرمانشاه با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آن‌ها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
طی مرداد ماه؛

"پترول" تنها فروشنده بود

گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۸، تنها فروشنده سهام یک شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود مبلغ ۹ میلیارد و ۶ میلیون ریال سود کسب کرد.
کسب ۱۲ هزار میلیارد ریال درآمد
در دوره یک ماهه به ثبت رسید؛

کسب ۱۲ هزار میلیارد ریال درآمد "نوری"

شرکت پتروشیمی نوری در دوره ۵ ماهه منتهی به پایان امرداد ماه ۱۳۹۸، معادل ۸۵ هزار و ۱۴۴ میلیارد و ۶۳۶ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۵۶ درصدی را نشان می‌دهد.
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربازدید ها