عصر مالی

صفحه نخست/شرکت ها و مجامع
ارزش بازار
طی شهریور ماه؛

ارزش بازار "وسپهر" ۱۵۶ هزار میلیاردی شد

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۱۱ هزار و ۷۵۵ میلیارد و ۷۷۸ میلیون ریال به ۱۵۶ هزار و ۵۷۸ میلیارد و ۳۳۸ میلیون ریال رسید.
از واگذاری‌های شهریور ماه؛

"پترول" یک هزار میلیارد سود کسب کرد

گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود یک هزار و ۲۱۸ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال سود کسب کرد.
از واگذاری‌های شهریور ماه؛

"سیدکو" به سود رسید

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴ میلیارد و ۶۷۵ میلیون ریال سود کسب کرد.
طی شهریور ماه؛

"کروی" خریدار و فروشنده نبود

شرکت توسعه معادن روی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام هیچ شرکت بورسی نبود.
پیشنهاد افزایش سرمایه
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه "وبملت"

هیات مدیره بانک ملت پیشنهاد افزایش سرمایه ۹۲ هزار و ۹۵۷ میلیارد و ۱۳۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
کسب سود
طی امرداد ماه به ثبت رسید؛

کسب سود "وصنا" از واگذاری‌های خود

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۷۹۰ میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال سود کسب کرد.
طی دوره ۶ ماهه؛

"وامید" ۱۴۹۰ ریال سود ساخت

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۴۹۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸۱۵ اعلام شده بود، از افزایش ۸۳ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
خلاصه تصمیمات مجمع عمومی
در کدال منتشر شد؛

خلاصه تصمیمات مجمع عمومی "سرچشمه"

مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه تقسیم مبلغ یک ۶۱۷ ریال سود خالص هر سهم و ۱۷۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
«نفت پاسارگاد» به هر سهم ۴۰ تومان سود داد
در مجمع عمومی سالیانه؛

«نفت پاسارگاد» به هر سهم ۴۰ تومان سود داد

مجمع عمومی شرکت نفت پاسارگاد تقسیم مبلغ ۹۵۰ ریال سود خالص هر سهم و ۴۰۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
سود هر سهم
نسبت به گزارش حسابرسی نشده؛

سود هر سهم "فولاد" تغییری نداشت

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۷۰۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تغییری مشاهده نمی‌شود. همچنین سود هر سهم در این دوره، دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۸۵ اعلام شده بود، از افزایش ۲۱ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
طی تیر ماه؛

"خگستر" خریدار و فروشنده بود

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳ هزار و ۶۷۹ میلیارد و ۶۸۴ میلیون ریال سود کسب کرد.
ارزش بازار
طی تیر ماه؛

ارزش بازار "وساپا" ۱۶۵ هزار میلیاردی شد

ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری سایپا در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۷۰ هزار و ۸۱۱ میلیارد و ۱۹۲ میلیون ریال به ۱۶۵ هزار و ۶۱۶ میلیارد و ۲۴۷ میلیون ریال رسید.
کسب سود ۲۲۹ میلیارد ریال از واگذاری‌های
طی تیر ماه صورت گرفت؛

کسب سود ۲۲۹ میلیارد ریال از واگذاری‌های "وصنعت"

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۲۹ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال سود کسب کرد.
تعیین سود ۱۵۱۳ ریالی هر سهم
در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود ۱۵۱۳ ریالی هر سهم "شفا"

مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو تقسیم مبلغ یک هزار و ۵۱۳ ریال سود خالص هر سهم و یک هزار و ۲۰۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
خبر ویژه

ایران رییس دوره‌ای گروه ۲۴ شد

رییس کل بانک مرکزی در اجلاس مجازی اخیر وزرا و روسای کل گروه ۲۴، ریاست دوره‌ای این گروه را برای مدت دوازده ماه عهده‌دار شد.
ایران رییس دوره‌ای گروه ۲۴ شد
آخرین اخبار
پربازدید ها