عصر مالی

صفحه نخست/شرکت ها و مجامع
درآمد
در آمار‌های تجمعی؛

درآمد "ذوب" ۸۰ درصد افزایش داشت

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در دوره ۷ ماهه منتهی به پایان مهر ماه ۱۳۹۸، معادل ۶۰ هزار و یک میلیارد و ۲۰۷ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۸۰ درصدی را نشان می‌دهد.
دو نکته قابل توجه در افزایش سرمایه بانک‌ها
دبیرکانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی تشریح کرد؛

دو نکته قابل توجه در افزایش سرمایه بانک‌ها

دبیرکل کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی دو نکته را در خصوص افزایش سرمایه بانک‌ها از محل تجدید ارزیابی دارایی عنوان کرد.
بانک ملت دارای بالاترین میزان ذخیره ارزی/افزایش سرمایه از دو محل در دستور کار
اخبار خوش برای سهامداران؛

بانک ملت دارای بالاترین میزان ذخیره ارزی/افزایش سرمایه از دو محل در دستور کار

پتانسیل‌هایی همچون افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی، دریافت غرامت از خزانه داری انگلستان و شناسایی سود حاصل از محل تسعیر ارز آن، فروش بلوک سهام فملی مس و شناسایی عایدی آن در صورت سود و زیان سال جاری، اخبار خوش این بانک برای سهامداران آن است.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "وسینا" افزایشی بود

بانک سینا در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۴ ریال ۲۰ کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۰ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۶۷ درصدی را نشان می‌دهد.
پیشنهاد افزایش سرمایه
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه "ثغرب"

هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمالغرب پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۰۰ میلیارد ریالی، معادل ۳۳ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

"میدکو" زیان خود را کاهش نداد

شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۹ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش ۳۵۰ درصدی زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۶ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۲ ریال اعلام کرده بود.
مروری بر عملکرد یک ماهه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یک ماهه "شاراک"

شرکت پتروشیمی شازند در دوره ۷ ماهه منتهی به پایان مهر ماه ۱۳۹۸، معادل ۳۸ هزار و ۷ میلیارد و ۹۰۵ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۴۱ درصدی را نشان می‌دهد.
مروری بر عملکرد ماهانه ۴ شرکت بورسی و فرابورسی
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد ماهانه ۴ شرکت بورسی و فرابورسی

شرکت‌های توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، فرآورده‌های نسوز آذر، فنرسازی زر با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آن‌ها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است. همچنین درآمد تجمعی شرکت قند اصفهان در دوره یاد شده، کاهشی بوده است.
درآمد
در آمار تجمعی؛

درآمد "شیران" ۱۱۴ درصد افزایش یافت

شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران در دوره ۷ ماهه منتهی به پایان مهر ماه ۱۳۹۸، معادل ۱۵ هزار و ۸۹۵ میلیارد و ۴۸۶ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۱۱۴ درصدی را نشان می‌دهد.
پیشنهاد افزایش سرمایه ۷۱۴ درصدی
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۷۱۴ درصدی "کحافظ"

هیات مدیره شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ پیشنهاد افزایش سرمایهیک هزار و ۲۸۵ میلیارد ریالی، معادل ۷۱۴ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
درآمد تجمعی ۵ شرکت بورسی و فرابورسی افزایشی بود
براساس آمار‌های کدال؛

درآمد تجمعی ۵ شرکت بورسی و فرابورسی افزایشی بود

شرکت‌های داروسازی کاسپین تامین، سیمرغ، مهندسی حمل و نقل پتروشیمی، سیمان لار سبزوار و قند نیشابور با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آن‌ها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
سود هر سهم
در اصلاحیه صورت‎های مالی؛

سود هر سهم "حخزر" کاهشی بود

شرکت کشتیرانی دریای خزر با انتشار اصلاحیه صورت‌های مالی دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با ۶ درصد کاهش نسبت به گزارش پیشین، مبلغ ۴۹۲ ریال اعلام کرد.
درآمد ۴ شرکت غذایی افزایشی بود
در آمار‌های تجمعی؛

درآمد ۴ شرکت غذایی افزایشی بود

شرکت‌های نوش مازندران، شیر پاستوریزه پگاه گلستان، بیسکویت گرجی و صنایع غذایی مینو شرق با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آن‌ها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
مروری بر عملکرد مهر ماه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد مهر ماه "ونیکی"

شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۶۰۲ میلیارد و ۸۲۱ میلیون ریال سود کسب کرد.
خبر ویژه

منابع سپرده‌ای بانک صادرات از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد

صیدی گفت:منابع سپرده‌ای بانک از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد​مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: با اقداماتی که در بهینه‌سازی ترکیب منابع داشتیم حجم سپرده‌ها به نسبت سال قبل رشد خوبی داشته و در بخش سپرده‌های اصلی، ما از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان عبور کردیم.
منابع سپرده‌ای بانک صادرات از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد
آخرین اخبار
پربازدید ها