عصر مالی

صفحه نخست/شرکت ها و مجامع
طی دی ماه؛

"وامید" از واگذاری‌های خود به سود رسید

شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۵۵ میلیارد و ۵۷۹ میلیون ریال سود کسب کرد.
سرمایه
با موافقت سازمان بورس؛

سرمایه "حریل" افزایش می‌یابد

سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۷۰ درصدی شرکت ریل پرداز سیر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت کرد.
پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۱۴ درصدی
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۱۴ درصدی "چکاپا"

هیات مدیره گروه صنایع کاغذ پارس پیشنهاد افزایش سرمایه ۷ هزار و ۲۰۲ میلیارد و ۵۶۱ میلیون ریالی، معادل ۳۱۴ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
وفاق و اعتماد ملی لازمه حل مشکلات جاری کشور است
رییس اتاق تهران:

وفاق و اعتماد ملی لازمه حل مشکلات جاری کشور است

رییس اتاق بازرگانی تهران ضمن یادآوری بحرانی بودن وضعیت شاخص‌های مهم اقتصادی، وفاق و اعتماد ملی را لازمه حل این مشکلات دانست و تصریح کرد: ۴۰ سال گذشته به دلیل عواملی مانند تحریم و سوء مدیریت تورم به شکل متوسط ۱۸ درصد بوده و این رقم در سال ۹۷ به ۲۶.۷ و در ۱۰ ماهه ۹۸ به حدود ۴۰ درصد رسیده است.
پیشنهاد افزایش سرمایه ۵۰ درصدی
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۵۰ درصدی "فخاس"

هیات مدیره شرکت مجتمع فولاد خراسان پیشنهاد افزایش سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ هزار میلیارد ریالی، معادل ۵۰ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
مجوز افزایش سرمایه ۵۸ درصدی
با موافقت سازمان بورس؛

مجوز افزایش سرمایه ۵۸ درصدی "وجامی" صادر شد

سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۵۸ درصدی شرکت سرمایه‌گذاری جامی از محل سود انباشته موافقت کرد.
صدور مجوز افزایش سرمایه چشمگیر
با موافقت سازمان بورس انجام گرفت؛

صدور مجوز افزایش سرمایه چشمگیر "کبافق"

سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۵۰۰ درصدی شرکت معادن بافق از محل سود انباشته موافقت کرد.
در درآمد‌های تجمعی؛

"همراه" و "اخابر" درآمد خود را افزایش دادند

شرکت‌های ارتباطات سیار ایران و مخابرات ایران با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آن‌ها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
عملکرد سیمانی ‎های بورس
براساس آمار‌های یک ماهه و تجمعی بررسی شدند؛

عملکرد سیمانی ‎های بورس

شرکت‌های سیمان ارومیه، سیمان مازندران، سیمان خزر، سیمان کردستان، سیمان فارس، سیمان شاهرود، صنایع سیمان غرب، سیمان تهران و سیمان لار سبزوار با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آن‌ها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
در آذر ماه؛

"ونیرو" خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۵ میلیارد و ۵۸۳ میلیون ریال سود کسب کرد.
ارزش بازار
طی آذر ماه؛

ارزش بازار "شفا" به ۲۰ هزار میلیارد ریال رسید

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۳ هزار و ۴۰۷ میلیارد و ۱۴۴ میلیون ریال به ۲۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد و ۲۹۷ میلیون ریال رسید.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "وصنعت" تغییر چندانی نداشت

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۲۱۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۲۰ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۲ درصدی برخوردار بود.
اصلاح بودجه ۹۹ بر مبنای عملکرد واقعی دولت در سال ۹۸
نایب رییس اتاق بازرگانی مطرح کرد:

اصلاح بودجه ۹۹ بر مبنای عملکرد واقعی دولت در سال ۹۸

نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران می‌گوید: برای اصلاح لایحه پیشنهادی بودجه ۱۳۹۹ کل کشور، نمایندگان مجلس باید به عملکرد واقعی دولت در سال ۱۳۹۸ توجه کنند.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "سبزوا" کاهشی بود

شرکت سیمان لار سبزوار در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۰۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۲۹ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۶۸ برخوردار بود.
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربازدید ها