عصر مالی

صفحه نخست/شرکت ها و مجامع
«نفت پاسارگاد» به هر سهم ۴۰ تومان سود داد
در مجمع عمومی سالیانه؛

«نفت پاسارگاد» به هر سهم ۴۰ تومان سود داد

مجمع عمومی شرکت نفت پاسارگاد تقسیم مبلغ ۹۵۰ ریال سود خالص هر سهم و ۴۰۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
سود هر سهم
نسبت به گزارش حسابرسی نشده؛

سود هر سهم "فولاد" تغییری نداشت

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۷۰۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تغییری مشاهده نمی‌شود. همچنین سود هر سهم در این دوره، دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۸۵ اعلام شده بود، از افزایش ۲۱ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
طی تیر ماه؛

"خگستر" خریدار و فروشنده بود

شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۳ هزار و ۶۷۹ میلیارد و ۶۸۴ میلیون ریال سود کسب کرد.
ارزش بازار
طی تیر ماه؛

ارزش بازار "وساپا" ۱۶۵ هزار میلیاردی شد

ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری سایپا در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۷۰ هزار و ۸۱۱ میلیارد و ۱۹۲ میلیون ریال به ۱۶۵ هزار و ۶۱۶ میلیارد و ۲۴۷ میلیون ریال رسید.
کسب سود ۲۲۹ میلیارد ریال از واگذاری‌های
طی تیر ماه صورت گرفت؛

کسب سود ۲۲۹ میلیارد ریال از واگذاری‌های "وصنعت"

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۲۹ میلیارد و ۳۶۸ میلیون ریال سود کسب کرد.
تعیین سود ۱۵۱۳ ریالی هر سهم
در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود ۱۵۱۳ ریالی هر سهم "شفا"

مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو تقسیم مبلغ یک هزار و ۵۱۳ ریال سود خالص هر سهم و یک هزار و ۲۰۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
سود
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود "کگهر" کاهشی شد

شرکت سنگ آهن گهر زمین در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۵۵۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸۳۲ اعلام شده بود از کاهش ۳۴ درصدی در سود هر سهم حکایت دارد.
کاهش زیان
نسبت به دوره گذشته؛

کاهش زیان "خودرو" چشمگیر بود

شرکت ایران خودرو در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۷۴ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش چشمگیری در شناسایی زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷ زیان هر سهم را ۶ هزار و ۲۷۹ ریال اعلام کرده بود.
مروری بر عملکرد ۳ ماهه
حسابرسی نشده منتشر شد؛

مروری بر عملکرد ۳ ماهه "وبملت"

بانک ملت در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۱۱۷ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۹ اعلام شده بود از افزایش ۴۸ درصدی در سود هر سهم حکایت دارد.
خلاصه تصمیمات مجمع عمومی
در کدال منتشر شد؛

خلاصه تصمیمات مجمع عمومی "فرابورس"

مجمع عمومی شرکت فرابورس ایران تقسیم مبلغ یک هزار و ۲۲۷ ریال سود خالص هر سهم و ۱۵۰ ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

"ونوین" به سود رسید

بانک اقتصاد نوین در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم ۱۴۹ ریال اعلام شده بود، از سودسازی در هر سهم حکایت دارد. در گزارش حسابرسی نشده بانک اقتصاد نوین، سود هر سهم ۲۶ ریال اعلام شده بود.
در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸؛

"وپست" در هر سهم خود به سود رسید

شرکت پست بانک ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۳۰۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که زیان هر سهم یک هزار و ۳۲۸ ریال اعلام شده بود، از سودسازی در هر سهم حکایت دارد.
در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸؛

"ومعادن" به ازای هر سهم خود ۶۹۶ ریال کنار گذاشت

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸ (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود ۶۹۶ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۰۲ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۶ درصدی برخوردار است. این شرکت بورسی، در صورت‌های مالی حسابرسی نشده، سود هر سهم را ۲۱۱ ریال اعلام کرده بود.
برنامه ایران خودرو برای تولید محصول جدید با مشارکت ۱۵۰ قطعه ساز
مدیرعامل ایران‌خودرو مطرح کرد؛

برنامه ایران خودرو برای تولید محصول جدید با مشارکت ۱۵۰ قطعه ساز

مدیرعامل ایران‌خودرو از برنامه تولید محصول جدید K ۱۳۲ با داخلی سازی ۹۲ درصدی و مشارکت ۱۵۰ شرکت قطعه ساز خبر داد که در صنعت خودرو بی سابقه است.
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربازدید ها