عصر مالی

بازار سرمایه/شرکت ها و مجامع
مروری بر پرتفوی دی ماه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر پرتفوی دی ماه "وبانک"

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی) در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۱۸ هزار و ۳۹۵ میلیارد و ۳۱۶ میلیون ریال به ۱۳۲ هزار و ۲۶۹ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریال رسید.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "دعبید" افزایشی بود

شرکت داروسازی دکتر عبیدی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۰۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۲۹ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۵۱ درصدی برخوردار است.
مروری بر عملکرد ۹ ماهه
حسابرسی نشده منتشر شد؛

مروری بر عملکرد ۹ ماهه "اپرداز"

شرکت آتیه داده پرداز در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۳۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۷۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۵۸ درصدی برخوردار است.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "شیران" ۷۶۲ درصد افزایش یافت

شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۵۷۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۶۴ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۷۶۲ درصدی برخوردار است.
کسب سود ۳ هزار میلیارد ریالی
طی دی ماه صورت گرفت؛

کسب سود ۳ هزار میلیارد ریالی "تاصیکو"

شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود مبلغ بابت ۳ هزار و ۴۸۱ میلیارد و ۲۱۰ میلیون ریال سود کسب کرد.
مروری بر عملکرد ۵ شرکت خودرویی و ماشین سازی
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد ۵ شرکت خودرویی و ماشین سازی

شرکت‌های ماشین‌سازی اراک، لوله و ماشین‎سازی ایران و زامیاد با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آن‌ها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است. همچنین شرکت‎های بهمن لیزینگ و پارس خودرو اعلام کرده‎اند درآمد تجمعی ۹ ماهه این شرکت‎ها کاهشی بوده است.
درآمد ۷ شرکت دارویی افزایشی بود
در آمار‌های تجمعی؛

درآمد ۷ شرکت دارویی افزایشی بود

شرکت‌های داروسازی سبحان انکولوژی، شیمی دارویی داروپخش، لابراتوار‌های رازک، داروسازی کاسپین تامین، داروسازی دکتر عبیدی، داروسازی تولید دارو، داروسازی کوثر با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آن‌ها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۱۵ درصدی
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۱۵ درصدی "قاروم"

هیات مدیره شرکت ارومیه پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی، معادل ۲۱۵ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
درآمد تجمعی
طی ۸ ماه؛

درآمد تجمعی "خکاوه" به ۲ هزار میلیارد ریال رسید

شرکت سایپا دیزل در دوره ۸ ماهه منتهی به پایان آبان ماه ۱۳۹۸، معادل ۲ هزار و ۲۳۵ میلیارد و ۴۵۴ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش از افزایش برخوردار بوده است.
طی آبان ماه؛

"وغدیر" خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود سودی کسب نکرد.
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

"کسرام" زیان خود را کاهش نداد

شرکت پارس سرام در دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۲ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۷۰ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش ۹۸ درصدی زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۱۲ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۴۴۰ ریال اعلام کرده بود.
مروری بر خلاصه مجمع
در کدال منتشر شد؛

مروری بر خلاصه مجمع "سشرق"

مجمع عمومی شرکت سیمان شرق تقسیم مبلغ ۳ ریال سود نقدی و ۳۱۷ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
تعیین سود ۱۱۰۰ ریالی هر سهم
در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود ۱۱۰۰ ریالی هر سهم "قپیرا"

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذایی و قند پیرانشهر تقسیم مبلغ یک هزار و ۱۰۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۷۰۱ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
اختصاص ۱۰۱۲ ریال به ازای هر سهم
طی ۶ ماه صورت گرفت؛

اختصاص ۱۰۱۲ ریال به ازای هر سهم "کرماشا"

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۲۷ ریال اعلام شده بود، افزایش ۳۹ درصدی را نشان می‌دهد.
خبر ویژه
آخرین اخبار
پربازدید ها