عصر مالی

بازار سرمایه/شرکت ها و مجامع
ارزش بازار
طی شهریورماه؛

ارزش بازار "شفا" کاهشی شد

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری شفا دارو در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۱۵ هزار و ۳۶۳ میلیارد و ۷۴۸ میلیون ریال به ۵۴ هزار و ۸۶۲ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال رسید.
مروری بر عملکرد شهریور ماه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد شهریور ماه "وگستر"

ارزش بازار شرکت شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۸۹۱ میلیارد و ۴۵۸ میلیون ریال به ۳ هزار و ۵۲۱ میلیارد و ۷۴۶ میلیون ریال رسید.
طی شهریورماه؛

"وغدیر" به سود نرسید

شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود، سودی کسب نکرد.
طی شهریور ماه؛

"سیتا" تنها خریدار بود

شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، تنها خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.
طی شهریور ماه؛

"وصنا" خریدار و فروشنده بود

شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۴۱۶ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال سود کسب کرد.
سرمایه
در صورت تصویب؛

سرمایه "فارس" ۱۰۰ درصد افزایش می‌یابد

هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۴۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی، معادل ۱۰۰ درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
مروری بر پرتفوی شهریور ماه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر پرتفوی شهریور ماه "وبیمه"

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۱۷۷ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال به ۳ هزار و ۴۰۳ میلیارد و ۱۹۳ میلیون ریال رسید.
طی شهریور ماه؛

"ونفت" تنها خریدار بود

شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، تنها خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و سهام هیچ شرکت بورسی را واگذار نکرد.
مروری بر عملکرد شهریور ماه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد شهریور ماه "ختوقا"

گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام هیچ شرکت بورسی بود و ارزش بازار این شرکت با کاهش یک هزار و ۳۷۲ میلیارد و ۴۱۸ میلیون ریال به ۵ هزار و ۸۶۶ میلیارد و ۱۲۱ میلیون ریال رسید.
پیشنهاد افزایش سرمایه
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه "وساپا"

هیات مدیره گروه سرمایه‌گذاری سایپا پیشنهاد افزایش سرمایه ۲ هزار و ۶۶۸ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
کسب سود ۱۰ هزار میلیاردی
طی شهریور ماه صورت گرفت؛

کسب سود ۱۰ هزار میلیاردی "صبا"

شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۰ هزار و ۵۸۰ میلیارد و ۳۷ میلیون ریال سود کسب کرد.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "فارس" ۱۱۷ درصد افزایش یافت

شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۴۸۹ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۸۷ اعلام شده بود، از افزایش ۱۱۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه گذشته؛

سود هر سهم "شستا" دو برابر شد

شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲ هزار و ۴۱۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم یک هزار و ۱۵۹ اعلام شده بود، از افزایش ۱۰۸ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
طی دوره ۳ ماهه؛

"تیپیکو" ۲۰۱ ریال سود ساخت

شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۰۱ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۱۴۷ اعلام شده بود، از افزایش ۳۷ درصدی در هر سهم حکایت دارد.
خبر ویژه

ممنوعیت انجام معاملات الگوریتمی تا اطلاع ثانوی

محسن خدابخش، مدیریت نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه‌ای استفاده از معاملات الگوریتمی و تقسیم سفارشات توسط کلیه مشتریان برخط در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را ممنوع کرد.
ممنوعیت انجام معاملات الگوریتمی تا اطلاع ثانوی
آخرین اخبار
پربازدید ها