عصر مالی

بازار سرمایه/شرکت ها و مجامع
درآمد
در آمار‌های تجمعی؛

درآمد "شپدیس" افزایشی بود

شرکت پتروشیمی پردیس در دوره ۷ ماهه منتهی به پایان مهر ماه ۱۳۹۸، معادل ۵۳ هزار و ۴۶۰ میلیارد و ۷۰۲ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۳۱ درصدی را نشان می‌دهد.
زیان هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

زیان هر سهم "ولیز" کاهشی بود

شرکت لیزینگ ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۸۹ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۶ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۲۰۹ ریال اعلام کرده بود.
مروری بر عملکرد یک ماهه و تجمعی ۶ شرکت دارویی
در کدال منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یک ماهه و تجمعی ۶ شرکت دارویی

شرکت‌های شیمی دارویی داروپخش، داروسازی ابوریحان، داروسازی امین، داروسازی دکتر عبیدی، کارخانجات داروپخش و فرآورده‌های تزریقی و دارویی ایران با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آن‌ها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
اختصاص ۵۲۹۲ ریال سود به ازای هر سهم
طی ۶ ماه صورت گرفت؛

اختصاص ۵۲۹۲ ریال سود به ازای هر سهم "شراز"

شرکت پالایش نفت شیراز دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۵ هزار و ۲۹۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۴۱ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۵۹ درصدی را نشان می‌دهد.
تعیین سود ۳۶۰ ریالی هر سهم
در مجمع عمومی به تصویب رسید؛

تعیین سود ۳۶۰ ریالی هر سهم "فارس"

مجمع عمومی شرکت صنایع پترشیمی خلیج فارس تقسیم مبلغ ۳۶۰ ریال سود نقدی و یک هزار و ۷۸ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "کوثر" دو برابر شد

بیمه کوثر در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۵۷ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۳۰ ریال اعلام شده بود، افزایش ۹۹ درصدی را نشان می‌دهد.
مروری بر صورت‎های مالی ۶ ماهه
در کدال منتشر شد؛

مروری بر صورت‎های مالی ۶ ماهه "ختوقا"

گروه صنعتی قطعات اتومبیل ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۱ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۹ ریال اعلام شده بود، افزایش ۳۵۶ درصدی را نشان می‌دهد.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "خفنر" ۴۰۴ درصد افزایش یافت

شرکت فنرسازی خاور در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۱۶ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۳ ریال اعلام شده بود، افزایش ۴۰۴ درصدی را نشان می‌دهد.
پارس دارو به هر سهم ۱۹۱۲ ریال اختصاص داد
طی دوره ۶ ماهه؛

پارس دارو به هر سهم ۱۹۱۲ ریال اختصاص داد

شرکت پارس دارو در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۹۱۲ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۳۲ ریال اعلام شده بود، افزایش ۱۶۱ درصدی را نشان می‌دهد.
سود هر سهم
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

سود هر سهم "قاسم" افزایش چشمگیری داشت

شرکت قاسم ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهیور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۹۴۳ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲۶ ریال اعلام شده بود، افزایش چشمگیری را نشان می‌دهد.
پیشنهاد افزایش سرمایه چشمگیر
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه چشمگیر "غگل"

هیات مدیره شرکت گلوکوزان پیشنهاد افزایش سرمایه ۶ هزار و ۵۴ میلیارد و ۴۹۱ ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
درآمد
نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

درآمد "شاراک" افزایشی بود

شرکت پتروشیمی شازند در دوره ۶ ماهه منتهی به پایان شهریور ماه ۱۳۹۸، معادل ۳۲ هزار و ۹۱ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به دوره مشابه در سال پیش افزایش ۶۴ درصدی را نشان می‌دهد.
ارزش بازار
طی شهریور ماه؛

ارزش بازار "وصنعت" افزایشی بود

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، با افزایش یک هزار و ۵۳۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به ۱۴ هزار و ۲۵۳ میلیارد و ۸۲۱ میلیون ریال رسید.
پیشنهاد افزایش سرمایه ۶۹ درصدی
در مجمع عمومی مطرح شد؛

پیشنهاد افزایش سرمایه ۶۹ درصدی "دامین"

هیات مدیره شرکت داروسازی امین پیشنهاد افزایش سرمایه ۵۷۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی، معادل ۶۹ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.
خبر ویژه

منابع سپرده‌ای بانک صادرات از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد

صیدی گفت:منابع سپرده‌ای بانک از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد​مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: با اقداماتی که در بهینه‌سازی ترکیب منابع داشتیم حجم سپرده‌ها به نسبت سال قبل رشد خوبی داشته و در بخش سپرده‌های اصلی، ما از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان عبور کردیم.
منابع سپرده‌ای بانک صادرات از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد
آخرین اخبار
پربازدید ها